Lord Jack Rzeszów

Status

Funkcjonuje

https://www.facebook.com/LordJackRzeszow/

Adres

Rynek 4, 35-064 Rzeszów

Lokal, który powstał z miłości do stylowych miejsc, whiskey i kraftowego piwa. Poznajcie Jacka, lorda wśród rzeszowskich pubów.

Lord Jack to połączenie multitapu i wybornej restauracji w klimacie pierwszych piwnic, gdzie produkowano i leżakowano whiskey. Lokal znajduje się w piwnicy starej kamienicy przy ul. Rynek 4 w Rzeszowie. Motywem przewodnim są tutaj dębowe beczki i design rodem z etykiety popularnej marki mocnego amerykańskiego trunku. Oprócz różnych gatunków mocnych alkoholi dostać tutaj można to, co najbardziej interesuje miłośnika dobrego piwa. Bar wyposażony jest w 16 nalewaków, z których strumieniami leją się piwa rzemieślnicze z browarów z całej Europy. Lane menu uzupełnia pokaźna lista piw butelkowanych.

Zaraz po wejściu do lokalu otacza nas stylowy wystrój – elegancki design z nutką amerykańskiej zadziorności. We wnętrzu dominuje wyposażenie stworzone z dębowych beczek oraz dużo drewnianych elementów. Niezapomniane wrażenia mogą dostarczyć, wygodne fotele w kształcie baryłek, które ustawione są przy okrągłych stołach. Wnętrze obfituje w różne zakamarki, a każdy z nich urządzony jest nieco inaczej. Sala Gentelmanów to pomieszczenie, w którym króluje ogromna kanapa mieszcząca ponad 15 osób oraz wygodne, pokaźne stoły. Na ścianach z odkrytą cegłą i kamieniem znajdują się podświetlone dekle beczek, w których niegdyś sezonowało się piwo i whiskey. Wystrój wnętrza lokalu dopełnia stary gramofon, stylowe gitary akustyczne na ścianach, podświetlane banery i bar w stylu industrialnym. Tuż za nim znajdują się unikalne półki z alkoholem o okrągłym kształcie,

Rzeszowska Giełda Birofiliów

Wyjątkowa, atmosfera, wymiany kolekcjonerskie, zabawy i piwne konkursy odbędą się 30 marca na VI Rzeszowskiej Giełdzie Birofiliów.
Czytaj dalej

Świetną atmosferę i bogate menu alkoholowe uzupełnia pokaźna karta dań. Przeważa tutaj kuchnia polska i amerykańska, jednak wielbiciele lżejszych i zdrowszych dań także znajdą coś dla siebie. Szeroki wybór sałatek i zdrowych przekąsek zachęca do spróbowania naprawdę niezwykłych połączeń. Dania podawane są w elegancji sposób z dbałością o każdy szczegół, nie tylko smakowy, ale także wizualny.

Uśmiechnięta obsługa wita w progu, proponuje wolne stoliki i pomaga w wyborze piwa. Podpowiada jakie danie najlepiej pasuje do wybranego trunku i chętnie opowiada o ciekawszych pozycjach w piwnym menu.

Lord Jack to świetne miejsce dla miłośników piwa, nawet jeśli nie przepadacie za whiskey. Oferta kraftów z pewnością Was zachwyci i sprawi, że będziecie chcieli tu zostać na dłużej.

 


Fotografie: Lord Jack