Rzeszowska Giełda Birofiliów

Adres

Restauracja Per Tutti, 35-111 Rzeszów, ul. Krakowska 11C

Data wydarzenia

30 marca, 2019 - 30 marca, 2019

Wyjątkowa, atmosfera, wymiany kolekcjonerskie, zabawy i piwne konkursy odbędą się 30 marca na VI Rzeszowskiej Giełdzie Birofiliów.

30 marca w Restauracji Per Tutti, przy ul. Krakowskiej 11C odbędzie się spotkanie kolekcjonerów, piwoszy oraz piwowarów z okazji VI Rzeszowskiej Giełdy Birofiliów. Impreza chwalona przez miejscowych pasjonatów piwa za serdeczną, kameralną atmosferę przyciąga nie tylko pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem, ale także początkujących kolekcjonerów.

Osoby, które po raz pierwszy biorą udział w takiej imprezie, są zafascynowane i zazwyczaj w tym dniu zaczyna się ich birofilistyczna przygoda. A zbierać można wszystko, co związane jest z piwem! Kapsle, butelki, kufle, szklanki, unikatowe szkło, etykiety, podstawki, otwieracze, a nawet beczki! Na giełdzie odbywa się przegląd zbiorów, wymiana lub sprzedaż akcesoriów związanych z piwem, organizowane są także tradycyjne konkursy i zabawy.

Piwo rżnięte – daj się oszukać, bo warto!

Orżnąć oznacza w potocznej mowie, to samo co oszukać, jednak każdy birofil koniecznie powinien spróbować takiego „oszukanego” piwa! Nie dość, że świetnie smakuje, to na dodatek bardzo...
Czytaj dalej

W tym roku giełda rozpocznie się wyjątkowo o godzinie 8:00, a zakończy o 13:00. Organizatorzy spodziewają się gości z Czech, Słowacji, Węgier i Ukrainy. Dotarcie z centrum na giełdę gwarantują autobusy linii nr 1,2,17 i 19, które dowiozą birofilów na przystanek o nazwie Krakowska Osiedle, na którym należy wysiąść. Miejsce giełdy znajduje się dokładnie po przeciwnej stronie ulicy. Obok restauracji Per Tutti znajduje się parking, na którym z powodzeniem można zostawić swój samochód.