O serwisie

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Ustawienia cookie

O serwisie

Birofilia.org

Piwo łączy ludzi. To powód do spotkań, inspiracja dla ciekawych wydarzeń i temat niezliczonych rozmów i historii. Giełdy kolekcjonerskie, festiwale, konkursy, premiery, biesiady – wszystkie są tworzone przez zapaleńców i pasjonatów.

W Grupie Żywiec czujemy się częścią tej społeczności. Od 160 lat pokolenia naszych piwowarów współtworzą historię piwowarstwa w Polsce. W Żywcu odbywały się pierwsze giełdy Birofilów i konkursy, które z czasem przerodziły się w prawdziwe Święto Piwa jakim był Festiwal Birofilia.

Dziś, po 20 latach od pierwszej Giełdy Birofilów w Żywcu, miłośnicy złotego trunku spotykają się już nie na jednym, ale na wielu festiwalach i giełdach Birofilów organizowanych w całej Polsce. Pasje związane z kulturą piwną przeżywają prawdziwy rozkwit.

Chcemy wspólnie z Wami rozwijać piwną społeczność zapoczątkowaną przez Festiwal Birofilia. BIROFILIA.ORG to pomysł na miejsce dla wszystkich, którzy kochają piwo. Chcemy nie tylko wspierać i dzielić się pasją Birofilów, ale też dostarczać różnorodnych treści, pokazując świat piwa oczami pasjonatów, którzy go tworzą na co dzień.

Zapraszamy do dzielenia się wspólną pasją w serwisie Birofilia.org