Zimowa Giełda WarszawskaCentrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji "Nowe Horyzonty", ul. Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa

Jak co roku, już od 20 lat, w Warszawie spotkają się miłośnicy piwa i akcesoriów z nim związanych na XX Zimowej Giełdzie Warszawskiej

W tym roku Zimowa Giełda odbędzie się 19 stycznia w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Fundacji "Nowe Horyzonty", przy ul. Bobrowieckiej 9 w Warszawie. Sala w której odbędzie się giełda znajduje się na 5 piętrze. Wydarzenie zacznie się o godzinie 8 rano, więc to raczej impreza dla miłośników rannego wstawania. Ale przecież każdy kolekcjoner wie, że najlepiej na giełdzie zjawić się jak najwcześniej, by móc do woli przebierać w birofiliach, cieszyć oko i wyszukać brakujących elementów, zanim najlepsze okazy trafią do kolekcji kogoś innego. 

Tysiące kapsli, poniemieckie etykiety, dokumenty z browarów, unikatowe piwne podstawki pod piwo czy wiekowe butelki i szkło - to wszystko będzie można znaleźć na tegorocznym wydarzeniu. Rezerwacja stolika kosztuje 5 zł, a zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową. Dla uczestników organizatorzy przewidzieli pamiątkowy zestaw upominków tematycznych.

02 stycznia 2019 Birofilia.org