Zimowa Giełda Warszawska

Adres

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji "Nowe Horyzonty", ul. Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa

Data wydarzenia

11 stycznia, 2019 - 11 stycznia, 2019

Jak co roku, już od 21 lat, w Warszawie spotkają się miłośnicy piwa i akcesoriów z nim związanych na XXI Zimowej Giełdzie Warszawskiej W tym roku Zimowa Giełda odbędzie się nie w trzeci, a w drugi weekend stycznia.

Prawdziwi kolekcjonerzy na pewno pojawią się 11 stycznia w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Fundacji „Nowe Horyzonty”, przy ul. Bobrowieckiej 9 w Warszawie.

Sala w której odbędzie się giełda znajduje się na 5 piętrze. Wydarzenie zacznie się o godzinie 8 rano, więc to raczej impreza dla miłośników rannego wstawania. Ale przecież każdy kolekcjoner wie, że najlepiej na giełdzie zjawić się jak najwcześniej, by móc do woli przebierać w birofiliach, cieszyć oko i wyszukać brakujących elementów, zanim najlepsze okazy trafią do kolekcji kogoś innego. Giełda trwać będzie do godziny 14.

O birofilach, giełdach i dziewicach

czyli o społeczności kolekcjonerów, specyfice giełd, dziewicach i innych kapslowych ciekawostkach rozmawiamy z Grzegorzem Gacką.
Czytaj dalej

Tysiące kapsli, poniemieckie etykiety, dokumenty z browarów, unikatowe piwne podstawki pod piwo czy wiekowe butelki i szkło – to wszystko będzie można znaleźć na tegorocznym wydarzeniu. Rezerwacja stolika kosztuje 5 zł, a zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową. Dla uczestników organizatorzy przewidzieli pamiątkowy zestaw upominków tematycznych.