Poznańska Zimowa Giełda Birofiliów

Adres

ul. Unii Lubelskiej 1, 61-249 Poznań

Data wydarzenia

7 grudnia, 2019 - 7 grudnia, 2019

Wyjątkowa, atmosfera, wymiany kolekcjonerskie i dużo dobrej zabawy czeka na wszystkich Birofilów w Poznaniu w pierwszy weekend grudnia.

To właśnie w Poznaniu w sali piekarni Fawor, przy ul. Unii Lubelskiej 1 obędzie się spotkanie kolekcjonerów, piwowarów, piwoszy i wszystkich pasjonatów piwa z okazji Zimowej Giełdy Birofilów. Impreza przyciąga nie tylko kolekcjonerów z wieloletnim doświadczeniem, ale także początkujących pasjonatów. A zbierać można wszystko, co związane jest z piwem! Kapsle, butelki, kufle, szklanki, unikatowe szkło, etykiety, podstawki, otwieracze, a nawet beczki! Na giełdzie odbywa się przegląd zbiorów, wymiana lub sprzedaż akcesoriów związanych z piwem, organizowane są także tradycyjne konkursy i zabawy.

Fermentownia Poznań

Aż 22 krany, a na nich wyselekcjonowane piwa rzemieślnicze, głównie z polskich browarów. Do tego ogromny wybór piw butelkowanych. Fermentownia w Poznaniu to raj dla miłośników piwa.
Czytaj dalej

W tym roku giełda rozpocznie się o godzinie 7:00, a zakończy o 13:00. Organizatorzy spodziewają się gości z Polski i zagranicy! Sponsorem giełdy jest Browar Karczewski, który na tę okazję przygotował podstawki, etykiety i oczywiście piwo. Dodatkowo specjalnie na poznańską zimową giełdę wydane zostaną okazjonalne kapsle, podkładka oraz otwieracz.

Warto wybrać się choć raz na giełdę, by poczuć tą niesamowitą atmosferę tworzoną przez ludzi, którzy podzielają piwne zainteresowania.