Pierwszy Radomski Festiwal Piw Rzemieślniczych

Adres

MOSiR, ul. Narutowicza 9, 26-600 Radom

https://www.facebook.com/pg/FestiwalPiwny/posts/

Data wydarzenia

28 czerwca, 2019 - 29 czerwca, 2019

Już w najbliższy weekend w Radomiu po raz pierwszy odbędzie się piwny festiwal. W dniach 28 i 29 czerwca w hali MOSiR przy ulicy Narutowicza piwa z pewnością nie zabraknie!

I Radomski Festiwal Piw Rzemieślniczych odwiedzi kilkanaście browarów rzemieślniczych z całego kraju. Wśród nich między innymi: Browar Za Miastem, PIWO Z ŻUKA, Browar, Rzemieślniczy Rzeka Piwa, Browar PERUN, Beer Bros, Browar Piotrówka, Browar Kazimierz, Browar Hopium, Browar Kormoran, Browar Czarter ora Browar Zamkowy Cieszyn.

W strefie Beer, Fun & Food Truck na uczestników festiwalu będą czekać najlepsze food trucki, które zadbają o dobre jedzenie podczas imprezy.

Na tych którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty i wiedzę czekają prelekcje, panele degustacyjne i wykłady piwne. Nie zabraknie też szkła festiwalowego. Będzie to snifter o wdzięcznej nazwie WLEJCHMIEL :)

Chmielaki Krasnostawskie 2023

Dla uczczenia najlepszej piwnej przyprawy pod koniec lata odbywa się najstarszy piwny festiwal w Polsce - Chmielaki Krasnostawskie o tradycji sięgającej ponad półwiecza!
Czytaj dalej

Festiwal rozpocznie się w piątek o godzinie 16, a bawić będzie się można prawie do północy. Krany zostaną ponownie odkręcone w sobotę o 12, a impreza potrwa przez kolejne 12 godzin do północy. Wstęp na wydarzenie jest biletowany. Jednodniowy bilet kosztuje 10 zł. Wejściówki można kupić on-line lub na bramce festiwalu.

Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji. Odbędzie się między innymi turniej Beer-Pong’a. Zaś zarówno w piątek jak i sobotę na scenie zagrają kapela dub & raggae Lonely Tree Sound, oraz Mademoiselle Carmel. 

Radomski Festiwal Piw Rzemieślniczych jest zorganizowany w ramach Green Hops on Tour, inicjatywy która zrzesza festiwale piw rzemieślniczych w całej Polsce.

Na festiwalu odnajdą się zarówno doświadczeni smakosze i fani złotego trunku jak i ci, którzy dopiero chcą odkryć bogaty świat polskiej branży piwnej. Będzie możliwość rozsmakowania się w dziesiątkach styli i setkach nowych smaków.