One More Beer FestivalCentrum Targowe Chemobudowa, ul. Stanisława Klimeckiego 24, 30-706 Kraków

Nowy festiwal dla prawdziwych smakoszy piwa. Płacisz raz i degustujesz do woli! Wyjątkowe premiery piwne już 21 i 22 września w Krakowie!

One More Beer Festival to druga edycja ciekawej imprezy, która pozwala na degustację 180 piw w trakcie dwóch dni. Impreza utrzymana jest w formie trzech 4,5 godzinnych sesji podzielonych na dwa dni, podczas których będzie można wypić dowolną ilość piwa. Każda sesja oferuje do spróbowania piwa, miody i cydry z 10 rzemieślniczych browarów i cydrowników z Polski oraz 20 zagranicznych. Bilet wstępu zapewnia nie tylko trunki, ale także szkło festiwalowe o pojemności 50 ml, które dzięki mniejszej objętości pozwoli gościom festiwalowym spróbować większej ilości trunków.

Jak zapewniają organizatorzy na One More Beer Festival dostępne będą piwa od najlepszych, renomowanych browarników, wyznaczających światowe trendy w branży. Każdy z nich zaprezentuje zestaw sześciu niezwykłych piw, które w Polsce są niemożliwe do zdobycia lub trudno dostępne. Większość browarów przygotowało nowe, inspirujące premiery piwne, których będzie można spróbować jedynie na kranach lub w ograniczonej ilości, w wersji butelkowanej, w festiwalowym sklepie.

Na festiwalu będzie można spotkać przedstawicieli browarów: LERVIG, Jester King Brewery, Browar Szałpiw, Browar Widawa, Browar Zakładowy, Equlibrium Brewery, Dugges, De Struise Brouwers, Bottle Logic Brewing, Browar Rockmill, Browar PINTA, Browar Kingpin, Browar Artezan, Birrificio Italiano, Amager Bryghus, Alefarm Brewing, AleBrowar, Zagovor Brewery, WarPigs Brewpub, Trzech Kumpli – Browar Lotrnu, Piwne Podziemie, Pracowania Piwa, Superstition Meadery, The Answer Brewpub, To Øl, Põhjala Brewery, Mikkeller HQ, Moksa Brewing Company, Nothern Monk, O/O Brewing, Omnipollo.

Pierwsza sesja One More Beer Festival odbędzie się w piątek, 21 września od godziny 16:30 do 21:00, następne dwie w sobotę, 22 września od 10:30 do 15:00 oraz od 16:30 do 21:00. Bilet na pojedynczą sesję kosztuje 199 zł, a karnet na wszystkie 499 zł. Impreza będzie miała miejsce w krakowskiej Chemobudowie przy ul. Stanisława Klimeckiego 24.

01 września 2018 Birofilia.org