One More Beer Festival

Adres

Forum Wydarzeń, ul. Marii Konopnickiej 28, 30-302 Kraków

http://ombf.pl

Data wydarzenia

20 września, 2019 - 21 września, 2019

Wyjątkowy festiwal dla prawdziwych smakoszy piwa. Płacisz raz i degustujesz do woli! Wyjątkowe premiery piwne już 20 i 21 września w Krakowie!

One More Beer Festival to trzecia edycja ciekawej imprezy, która pozwala na degustację 180 piw w trakcie dwóch dni – w tym aż 51 nowości. Impreza utrzymana jest w formie trzech 4,5 godzinnych sesji podzielonych na dwa dni, podczas których będzie można wypić dowolną ilość piwa. Każda sesja oferuje do spróbowania piwa, miody i cydry z 12 rzemieślniczych browarów i cydrowników z Polski oraz 19 z zagranicy. Bilet wstępu zapewnia nie tylko trunki, ale także szkło festiwalowe o pojemności 50 ml, które dzięki niewielkiej objętości pozwoli gościom festiwalowym spróbować większej ilości trunków.

Jak zapewniają organizatorzy na One More Beer Festival dostępne będą piwa od najlepszych, renomowanych browarników, wyznaczających światowe trendy w branży. Każdy z nich zaprezentuje zestaw sześciu niezwykłych piw, które w Polsce są niemożliwe do zdobycia lub trudno dostępne. Większość browarów przygotowało nowe, inspirujące premiery piwne, których będzie można spróbować jedynie na kranach lub w ograniczonej ilości, w wersji butelkowanej, w festiwalowym sklepie.

Muzeum, w którym zasmakujesz

Nie lubisz sztywnych klimatów tradycyjnych muzeów, gdzie niczego nie wolno dotykać, a na samą myśl o wyciągnięciu aparatu obsługa wyprasza Cię z sali? Nowoczesne i jedyne w...
Czytaj dalej

Na festiwalu będzie można spotkać przedstawicieli browarów: Birrificio Italiano, Brouwerij Alvinne, BRUS/To Ol Cph, Cantillon, Casa Agria Specialty Ales, Cervisiam, Ca’ del Brado, Dugges Bryggeri, Electric Brewing, Forager Brewery, Het Uiltje, J. Wakefield, Left Handed Giant Brewing Co., LERVIG, Mikkeller HQ, Omnipollo, Seven Island Brewery, Transient Artisan Ales, Zagovor Brewery oraz Brokreacja, Browar Artezan, Browar Golem, Browar PINTA, Browar Spółdzielczy, Browar Zakładowy, Browar Ziemia Obiecana, Deer Bear, Maltgarden, Piwne Podziemie, Pracownia Piwa, Trzech Kumpli – Browar Lotny.

Pierwsza sesja One More Beer Festival odbędzie się w piątek, 21 września od godziny 16:30 do 21:00, następne dwie w sobotę, 22 września od 10:00 do 14:30 oraz od 16:30 do 21:00. Bilet na pojedynczą sesję kosztuje 249 zł, a karnet na wszystkie 599 zł. Impreza będzie miała miejsce w krakowskim Forum Wydarzeń przy ul.  Marii Konopnickiej 28. Organizatorem wydarzenia jest Browar PINTA i SmakPiwa.pl.