Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych

Adres

Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin

http://www.targipiw.lublin.pl/

Data wydarzenia

13 października, 2023 - 14 października, 2023

Połowa października dla miłośników piwa zapowiada się ekscytująco. Na dwa dni Lublin stanie się stolicą piwa za sprawą Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych.

13-14 października w halach Targów Lublin odbędzie się największa piwna impreza we wschodniej Polsce – Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych. To już ich siódma edycja! W trakcie dwóch dni imprezy będziecie mieli okazję rozsmakować się w różnorodnych piwnych stylach, ich odmianach, smakach i aromatach. Na stoiskach czekają na Was wystawcy z browarów rzemieślniczych, którzy swoją piwną pasję zmienili w zawód i przy okazji takich imprez dzielą się efektami swojej pracy z szerszą publicznością. To doskonała chwila, by zadać nurtujące Was pytania lub po prostu porozmawiać z pracownikami ulubionych browarów. Na Targi zostały zaproszone browary rzemieślnicze z Polski i z zagranicy, producenci cydru, puby i sklepy specjalistyczne. Będziecie mogli wziąć udział w wykładach na temat piwowarstwa domowego, gdzie dowiecie się jak uwarzyć własne piwo, jak je degustować, dobierać szkło i oceniać trunek. Wykłady i panele dyskusyjne zaciekawią nie tylko osoby, które stawiają pierwsze kroki w branży, ale także domowych piwowarów i specjalistów.

Jak twierdzą organizatorzy – to impreza dla każdej pełnoletniej osoby, która ma już dość piwnej nudy. Wystawcy przywiozą ze sobą między 300 a 400 różnorodnych odmian piwa!

Św. Michał

Czy 32 krany z często rotującymi rzemieślniczymi trunkami to nie raj dla miłośników dobrego piwa?! O tak, pub Św. Michał przy ul. Grodzkiej 16 w Lublinie to...
Czytaj dalej

Przychodząc na targi z pewnością będzie można dowiedzieć się od poszczególnych wystawców jak powstaje ich piwo i czemu zawdzięcza swój niepowtarzalny smak. Z okazji 7. edycji piwnego święta w Lublinie przygotowano 7 stref specjalnych: Strefa Browarów Kraftowych, Strefa Food Trucków, Strefa Flipperów, Strefa Barberów, Strefa Tattoo, Strefa Vinyl Party i Strefa Alkoholi Rzemieślniczych.

Bilety na wydarzenie są sprzedawane drogą elektroniczną oraz stacjonarnie w kasach Targów Lublin w dniach 13-14 października 2023 w godzinach otwarcia kas stacjonarnych podczas Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych. Jednodniowy bilet wstępu to 15 zł. Cała impreza rozpocznie się w piątek 13 października o godzinie 16, w sobotę będzie można uczestniczyć w targach od 14 do północy.

Pośród wystawców odnajdziecie m.in.: Browar Zakładowy, Magic Road, Browar Przełom, Browar Raduga, Browar Alchemik, Browar rzemieślniczy Brokreacja, Browar Nepomucen, Browar Dziki Wschód, Browar Trzech Kumpli, Browar Tarnobrzeg, Browar Łańcut. Sprawdźcie pełną listę browarów na stronie wydarzenia!

Setki piw o różnorodnym smaku i zapachu, kilkadziesiąt najlepszych browarów rzemieślniczych z Polski i z zagranicy, do tego food trucki z pysznym jedzeniem – to wszystko czeka na Was na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych. Nie możecie tego przegapić!