Lubelskie Targi Piw RzemieślniczychTargi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin

Ostatni weekend listopada dla miłośników piwa zapowiada się ekscytująco. Na 2 dni Lublin stanie się stolicą piwa za sprawą Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych.

24 i 25 listopada w halach Targów Lublin odbędzie się największa piwna impreza we wschodniej Polsce – Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych. To już ich czwarta edycja! W trakcie dwóch dni trwania imprezy, będziecie mieli okazję rozsmakować się w różnorodnych piwnych stylach, ich odmianach i aromatach. Na stoiskach czekają na Was wystawcy z browarów rzemieślniczych, którzy swoją piwną pasję zmienili w zawód i przy okazji takich imprez dzielą się efektami swojej pracy z szerszą publicznością. To doskonała chwila by zadać nurtujące Was pytania lub po prostu porozmawiać z pracownikami ulubionych browarów. Na Targi zostały zaproszone browary rzemieślnicze z Polski i z zagranicy producenci cydru, puby, sklepy i hurtownie. Będziecie mogli wziąć udział w wykładach na temat piwowarstwa domowego, gdzie dowiecie się jak uwarzyć własne piwo, jak je degustować, dobierać szkło i oceniać dany trunek. Wykłady i panele dyskusyjne zaciekawią nie tylko osoby, które stawiają pierwsze kroki w branży, ale także domowych piwowarów i specjalistów. Jak twierdzą organizatorzy - to impreza dla każdej pełnoletniej osoby, która ma już dość piwnej nudy: “Zapraszamy nawet tych, którzy nie lubią piwa. Wśród takiej ilości i różnorodności na pewno uda się wybrać coś wyjątkowego i przekonać do tego, że piwo to coś więcej niż tylko złocisty lager.“

Przychodząc na targi z pewnością będzie można dowiedzieć się od poszczególnych wystawców jak powstaje ich piwo i czemu zawdzięcza swój niepowtarzalny smak. Podobnie jak w zeszłym roku po hali będą chodzić doradcy piwni, którzy pomogą niezdecydowanym w wyborze piwa dostosowanego do indywidualnego gustu.

Bilet wstępu na Targi kosztuje 8 zł za dzień. Cała impreza rozpocznie się w sobotę 24 listopada o godzinie 16, zaś 25 listopada w niedzielę targi będą otwarte od 12 do północy.

Pośród wystawców odnajdziecie m.in. Browar Artezan, Browar Nepomucen, SmakPiwa.pl & LERVIG z Norwegii, Beer Bros, Browar Profesja, Browar PINTA, Pracownia Piwa, Browar Wrężel, Browar Maryensztadt, Browar Widawa, Brasserie Dunham z Kanady i wiele innych! Sprawdźcie pełną listę browarów na stronie wydarzenia!

Ponad 200 piw o różnorodnym smaku i zapachu, kilkadziesiąt najlepszych browarów rzemieślniczych z Polski i z zagranicy, do tego foodtrucki z pysznym jedzeniem – to wszystko czeka na Was na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych. Nie możecie tego przegapić! 

19 listopada 2018 Birofilia.org