Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych w Gdańsku

Adres

Polsat Plus Arena Gdańsk, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1

https://www.facebook.com/events/959081748510779/

Data wydarzenia

4 listopada, 2023 - 5 listopada, 2023

Chmiel, jabłka i winogrona - te trzy składniki to temat przewodni Festiwalu Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych. To cykliczna impreza, która przyciąga miłośników kraftowego piwa, wyśmienitego wina oraz innych rzemieślniczych alkoholi. Tym razem festiwal zawita do Gdańska!

Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych odbędzie się w sercu Gdańska, przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, w Polsat Plus Arena, i potrwa przez dwa dni, 4 i 5 listopada 2023 roku. To wydarzenie nie tylko dla koneserów, ale dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się wyjątkowymi smakami, poszerzać swoje horyzonty i dowiedzieć się więcej o procesie tworzenia ulubionych trunków.

Wielu pasjonatów piwa, wina, cydru, nalewek i innych trunków rzemieślniczych odwiedzi Polsat Plus Arena w Gdańsku, aby podzielić się swoją wiedzą i pokazać szerszej publiczności swoje unikatowe alkohole. Nie zabraknie wystawców, którzy z pasją opowiedzą o tradycyjnych metodach warzenia piwa, polecą idealne wino do kolacji czy na prezent, a także ugaszą Wasze pragnienie. To nie tylko okazja do degustacji, ale także do rozmowy z ludźmi, którzy wkładają całe serce w to, co robią.

AleBrowar Gdynia

Słynny już na całą Polskę, nowofalowy browar rzemieślniczy AleBrowar otworzył swój pub w Gdyni! Jest to idealne miejsce dla birofilów lubujących się w dobrym, kraftowym piwie odpowiednio...
Czytaj dalej

Na nadchodzącym wydarzeniu poznacie browary, które warzą piwa oparte na klasycznych recepturach, ale także ich nowe odsłony, skierowane do wyjątkowo wymagających piwoszy, szukających nowych doznań i ciekawych smaków. To wyjątkowa okazja, by odkryć sekrety produkcji klasycznych i innowacyjnych piw, a także porozmawiać z twórcami tych wyjątkowych trunków, którzy tworzą piwa najwyższej jakości wyłącznie z naturalnych składników.

Wśród wystawców pojawią się między innymi: Browar Mentzen, Browar Koreb, Augustowska Miodosytnia, Nalewki Domowe Monard, Browar Piwo z Żuka, Winnica Jaworowo, Browar Zloty Pies, Browar Rzemieślniczy Browarka.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mających chęć spróbowania nieszablonowych nalewek, wyjątkowych piw i unikatowych win na Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych. To wydarzenie, które nie tylko uwzględni tradycję i pasję, ale także pozwoli Wam odkryć nowe smaki oraz przeżyć niezapomniane chwile w towarzystwie innych miłośników dobrego trunku. Niech 4 i 5 listopada 2023 roku zapiszą się w Waszych kalendarzach, ponieważ to dni, które na pewno zapadną Wam w pamięć!