Beer Geek Madness

Adres

Czasoprzestrzeń, ul. Tramwajowa 1-3, 51-621 Wrocła

http://www.beergeekmadness.com

Data wydarzenia

28 kwietnia, 2023 - 29 kwietnia, 2023

Beer Geek Madness to coroczny festiwal piw kraftowych, który w ciągu swojej historii stał się jednym z najbardziej elektryzujących wydarzeń tego typu w Polsce i Europie.

Festiwal organizowany jest przez Browar Stu Mostów przy współudziale miasta Wrocław i przyciąga piwowarów oraz miłośników piwa z całego świata. W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 28-29 kwietnia w Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych CZASOPRZESTRZEŃ.

Beer Geek Madness to doskonała okazja dla miłośników piwa, aby spróbować wyjątkowych, rzemieślniczych piw, które trudno dostępne są na co dzień w Polsce. Tegoroczna edycja festiwalu przyciągnie aż 29 browarów zagranicznych. Będziemy mieli okazję poznać piwa z różnych stron świata, począwszy od niemieckich browarów przez liczne reprezentacje z kolebki piw stylu ale, jaką jest Wielka Brytania, aż po bardziej południowe rejony, takie jak Grecja i Hiszpania. Polskę reprezentować będzie z kolei 21 najlepszych browarów. Nie zabraknie też producentów cydru. Beer Geek Madness to idealna okazja dla miłośników piwa, aby poszerzyć swoje horyzonty i poznać nowe smaki piw kraftowych, które trudno dostępne są na co dzień w Polsce.

Na festiwalu będzie można oczywiście spróbować premierowych piw, stworzonych specjalnie na to wydarzenie. Byłoby to zaskakujące, gdyby sam Beer Geek Madness nie miało swojego własnego, wyprodukowanego specjalnie na tę okazję piwa festiwalowego.

Dlatego organizator – Browar Stu Mostów – we współpracy z trzema zaprzyjaźnionymi browarami: brytyjskim Left Handed Giant, amerykańskim Finback Brewery i holenderskim Moersleutel Beer Engineers – przygotował trzy unikalne piwa o nazwach: Beer, Geek i Madness.

Formuła Beer Geek Madness jest bardzo prosta: płacisz raz, a następnie możesz degustować tyle piwa, ile chcesz. Każdy uczestnik otrzyma szkło festiwalowe, do którego będą serwowane piwa w próbkach 100 ml. Piwa będą rozlewane aż do wyczerpania zapasów.

Opcje biletów to Madness, Geek i Beer, a ich cena uzależniona jest od liczby dni uczestnictwa i dodatkowych bonusów, takich jak koszulka BGM, torba festiwalowa oraz wejście na festiwal godzinę wcześniej.

Bilet Madness – dwudniowy + szkło degustacyjne + koszulka BGM + torba festiwalowa + wejście na festiwal godzinę wcześniej – 599 zł
Bilet Geek – dwudniowy + szkło degustacyjne – 399 zł
Bilet Beer – jednodniowy (piątek lub sobota) + szkło degustacyjne – 229 zł

Targowa Craft Beer and Food Wrocław

W murach zabytkowej Hali Targowej przy ul. Piaskowej we Wrocławiu kryje się 16 kranów, z których leje się rzemieślnicze piwo polskich i zagranicznych browarów.
Czytaj dalej