Beer Geek MadnessZaklęte Rewiry, Krakowska 100, 50-427 Wrocław

Wrocławski Beer Geek Madness to niezwykły festiwal przeznaczony dla miłośników dobrego piwa. A to za sprawą imprezy zorganizowanej w formule piwnego szwedzkiego stołu, czyli płacisz raz, a potem pijesz ile chcesz.

Szósta edycja Beer Geek Madness to prawdziwy piwny zawrót głowy! Impreza odbywa się pod hasłem „INTENSE”, a motywem przewodnim będzie piwo z browarów hiszpańskich.

Tradycyjnie Beer Geek Madness odbędzie się w Zaklętych Rewirach przy ul. Krakowskiej 100. Rozpoczęcie imprezy według planu nastąpi o godzinie 18:00 dnia 7 kwietnia, a w jej trakcie możecie przetestować aż 32 polskie browary  oraz 7 wyjątkowych zagranicznych gości: Laugar Brewery, Garage Brewing Co., Cerveses La Pirata, La Quince Brewery, In Peccatum Craft Beer, Edge Brewing i Naparbier.

Browary zaprezentują po dwa piwa: piwo premierowe, uwarzone specjalnie na Beer Geek Madness i piwo inspirowane motywem przewodnim. Można więc się spodziewać rozgrzewających trunków, które wprowadzą w nastrój upalnej, słonecznej Hiszpanii i gorących latynoskich rytmów.

Wrocław 7 kwietnia zamieni się w prawdziwą stolicę miłośników piwa - wszystkie bilety na imprezę rozeszły się na 3 tygodnie przed rozpoczęciem festiwalu! A sprzedawane były w trzech pakietach:

Beer - zapewniał nieograniczoną ilość próbek degustacyjnych piwa (100 ml) w trakcie finału imprezy oraz szkło Mosella 230 ml (139 zł);

Geek - to podobnie jak w poprzednim pakiecie nieograniczone piwo oraz ekskluzywne  szkło Frela 150 ml (159 zł)

Madness - to Bilet Geek powiększony o ręcznie szytą koszulkę festiwalową (199zł).

Spóźnialscy mogą jeszcze liczyć na udział w imprezie, bo co roku zdarza się, że pojedyncze bilety zwracane są organizatorom przez piwoszy, którzy z różnych powodów nie mogą wziąć udziału w wydarzeniu lub sprzedawane są bezpośrednio przez niedoszłych uczestników.

Na BGM6 można dojechać z Dworca Głównego tramwajem linii nr 5 lub autobusem linii 114.

W trakcie festiwalu będzie można spróbować aż 64 piwa z polskich browarów i przynajmniej 7 piw z browarów zagranicznych. Chodzą słuchy, że na tę edycję BGM piwowarzy szykują prawdziwe piwne petardy i beczki wypełnione samymi sztosami.

21 marca 2018 Birofilia.org