Beer Geek MadnessZaklęte Rewiry, Krakowska 100, 50-427 Wrocław

Wrocławski Beer Geek Madness to niezwykły festiwal dla miłośników dobrego piwa. A to za sprawą imprezy zorganizowanej w formule piwnego szwedzkiego stołu, czyli płacisz raz, a pijesz ile chcesz.

Siódma już edycja Beer Geek Madness, czyli najbardziej zakręconej imprezy piwnej w Polsce ma dopisek RAGE, czyli wściekłość. Jak zwykle w zakręconych przestrzeniach Zaklętych Rewirów przy ul. Krakowskiej 100 wystawiać będą się piwowarzy ze swoimi wyjątkowymi piwami, warzonymi specjalnie na tę okazję. Dodatkowo: będą też rzemieślnicze cydry i strefa gastronomiczna. Każda edycja Beer Geek Madness to inny motyw przewodni i specjalni goście. Tym razem do udziału w festiwalu zaproszono browary z Wielkiej Brytanii i Irlandii, które osobiście przyjadą do Wrocławia w marcu, żeby polać swoje wyjątkowe piwa tutejszym beer geekom. To największa liczba przedstawicieli zagranicznych browarów w historii Beer Geek Madness: Cloudwater Brew, Galway Bay Brewery, North Brewing, Northern Monk, Siren Craft Brew, Track Brewing, Vibrant Forest Brewery, Wander Beyond Brewing, Weird Beard Brew, Whiplash Beer, Wylam Brewery,  Finback Brewery, Barrier Brewing Co. i La Quince Brewery.

 

Rozpoczęcie imprezy według planu nastąpi o godzinie 18:00 dnia 23 marca, a w jej trakcie możecie przetestować aż 25 topowych browarów, które na finał BGM przygotują dwa piwa: piwo Premierowe BGM, uwarzone specjalnie na BGM7 i inspirowane motywem przewodnim oraz drugie – piwo Topowe.

Wrocław 23 marca zamieni się w prawdziwą stolicę miłośników piwa - bilety na imprezę rozeszły się na długo przed rozpoczęciem festiwalu! A sprzedawane były w trzech pakietach:

Beer - zapewniał nieograniczoną ilość próbek degustacyjnych piwa (100 ml) w trakcie finału imprezy oraz Szkło degustacyjne BGM (149 zł);

Geek - to podobnie jak w poprzednim pakiecie nieograniczone piwo oraz ekskluzywne szkło degustacyjne BGM (169 zł)

Madness - to Bilet Geek powiększony o ręcznie szytą koszulkę festiwalową (199 zł).

Spóźnialscy mogą jeszcze liczyć na udział w imprezie, bo co roku zdarza się, że pojedyncze bilety zwracane są organizatorom przez piwoszy, którzy z różnych powodów nie mogą wziąć udziału w wydarzeniu lub sprzedawane są bezpośrednio przez niedoszłych uczestników. Jeśli nie uda się Wam kupić biletów wciąż możecie być częścią Beer Geek Madness. W ramach festiwalu będzie działo się sporo jeszcze przed samym finałem. Już od piątku 22 marca będziecie mogli poczuć ducha Beer Geek Madness w czołowych Wrocławskich multitapach. Najlepsze wrocławskie lokale organizują pod szyldem BGM7 naprawdę szalone wydarzenia i kranoprzejęcia Zajrzyjcie do rozkładu jazdy NEXT TAP - BGM7

19 marca 2019 Birofilia.org