100% Craft 2019

Adres

Browar Artezan, ul. Grodziska 15, Błonie

https://www.facebook.com/events/browar-artezan/100-craft-2019-festiwal-piwa-i-7-urodziny-browaru/365451710913427/

Data wydarzenia

28 czerwca, 2019 - 29 czerwca, 2019

Fantastyczna atmosfera, rzemieślnicze piwo - to wszystko w ostatni weekend czerwca w podwarszawskich Błoniach.

Podczas 100% Craft 2019 Festival już po raz czwarty uniesie się chmielowy aromat najlepszego na świecie trunku. Festiwal zbiega się w tym roku z VII urodzinami Browaru Artezan.

Do Błonia 28 i 29 czerwca przyjadą trzy browary: Browar Monsters, Pracownia Piwa i Browar Zakładowy, by zaprezentować Wam to, co w krafcie najlepsze. Oprócz piwa organizatorzy przygotowali szeroką ofertę gastronomiczną oraz atrakcyjne występy na scenie.

Przy okazji degustacji piw będzie też można coś przegryźć. Na uczestników imprezy czeka strefa Food Trucków z bogatą ofertą kulinarną. Pojawią się Pizza Truck z piecem opalanym drewnem, Burrito in love oraz Chyży Wół, który na festiwal przygotuje specjalna kanapkę.

Od czego zacząć przygodę z piwami rzemieślniczymi?

Masz znajomych, z którymi chciałbyś wybrać się na piwo, ale oni nie wiedzą co to kraft? Oto mini poradnik, który możesz im podsunąć jako wstęp do bogatego...
Czytaj dalej

W piątkowy wieczór na scenie pojawi się rock’n’rollowy Ballbreaker, zaś w sobotni wieczór zabawę będzie umilać zespół dęty Brass Federacja.

Impreza jest bezpłatna, zaś osoby zainteresowane będą miały okazję przyjrzeć się browarowi Artezan z bliska. Także w tym roku organizator planuje oprowadzanie chętnych po miejscu, w którym rodzi się piwo.

Na festiwal 100% Craft 2019  który rozpocznie się 28 czerwca o godzinie 11, można będzie dojechać pociągiem bezpośrednio z Warszawy. Podróż trwa tylko pół godziny.