The Office

Status

Funkcjonuje

https://www.facebook.com/theofficecraftbeerpub/

Adres

ul. Osiek 10, 70-535 Szczecin

The Office w Szczecinie przyciąga doskonałą ofertą piw rzemieślniczych, przyjazną atmosferą, planszówkami, książkami i niezliczoną ilością piwnych wydarzeń.

Pewnego dnia przy piwie, dwóch miłośników kraftów zamarzyło o otwarciu własnego multitapu – jak postanowili tak zrobili, a The Office w Szczecinie to spełnienie ich marzeń i planów. Pub działa już od dwóch lat i niezmiennie cieszy się świetną opinią u szczecińskich miłośników piwa rzemieślniczego.

Wnętrze The Office jest niewielkie, ale to przecież nie rozmiar się liczy, a świetna atmosfera! Grafiki na ścianach w nieco komiksowej formie przedstawiają proces produkcji piwa. Wystrój wnętrza utrzymany jest w spokojnych, stonowanych kolorach, dominuje biel, czerń i drewno. Bar składa się z 8 nalewaków, z których leje się piwo rzemieślnicze zarówno z Polski, jak i zagranicy. Trunki szybko rotują, więc prawie zawsze można liczyć na to, że wyjście do tego pubu będzie stanowić okazję do spróbowania czegoś nowego. Menu lanych piw uzupełnia oferta piw butelkowych.

Free Blues Club Szczecin

Jeden z najlepszych i najstarszych muzycznych klubów na mapie Szczecina otwiera swe drzwi nie tylko dla miłośników dobrej muzyki ale także świetnego piwa!
Czytaj dalej

Kompetentna obsługa zawsze doradzi, jakie piwo z aktualnej oferty najlepiej trafi w nasz gust – sporym atutem jest fakt, że właściwie cała obsługa posługuje się językiem angielskim, więc obsługa obcokrajowców to żaden problem. Dzięki temu każdy zagraniczny turysta może się tu poczuć jak w domu!

Starannie wyselekcjonowane piwa cieszą podniebienie nawet najbardziej wymagających beergeeków. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kraftem mogą przyjść do The Office i uczestniczyć w różnego rodzaju piwnych wydarzeniach i dowiedzieć się dużo więcej o złotym trunku. Właściciele organizują warsztaty, szkolenia, prelekcje, pokazy i premiery, dzięki czemu dodatkowo edukują i zapewniają świetną zabawę stałym bywalcom pubu i zachęcają do pierwszych odwiedzin nowe osoby.

[[newsletter]]

The Office znajduje się przy ulicy Osiek 10, świetna lokalizacja sprawia, że lokal często jest dość zatłoczony. Dlatego w piątkowe i sobotnie wieczory najlepiej zarezerwować sobie stolik wcześniej. Siedziska i blat będą potrzebne szczególnie miłośnikom gier planszowych, które są do dyspozycji gości – bez tego ani rusz jeśli planujemy spotkanie z przyjaciółmi z planszówkowymi emocjami w tle. W spokojniejszy wieczór można tutaj przyjść również samotnie i poczytać – w lokalu znajduje się ogólnodostępny regał z książkami, który służy gościom.

Facebookowym hasłem pubu jest „Rzuć na wyjściu „Kochanie idę do biura” i wpadaj na znakomite piwo rzemieślnicze”- my jednak sądzimy, że zamiast w pojedynkę lepiej przyjść tutaj we dwoje i delektować się wybornymi trunkami razem :)

 

Fotografie: The Office Szczecin