PasiBus

Status

Funkcjonuje

https://www.facebook.com/Pasibus/

Adres

ul. Świdnicka 11, 50-066 Wrocław

Prężnie rozwijająca się sieć ze świetnymi burgerami i własnym piwem - PasiBus z Wrocławia opanowuje całą Polskę! A wraz z nim rozprzestrzenia się po Polsce PasiPiwo!

Gdy moda na foodtrucki dopiero raczkowała w Polsce, trzech Wrocławian postawiło na innowacyjną burgerownię wysokiej klasy. Dziś w swojej ofercie oprócz 15 burgerów, kurczaków i sałatek mają 3 własne piwa, a w stacjonarnych lokalach rotacyjnie zmieniające się piwa na 6 kranach.

We Wrocławiu nie ma nikogo kto nie znałby PasiBusa, pierwszy foodtruck pod tym szyldem stanął na Wrocławskich ulicach 5 lat temu rozpoczynając szał na mobilną gastronomię. Dziś PasiBus to prężnie rozwijająca się firma, która dojechała również do innych miast w Polsce. 10 miejscówek we Wrocławiu, po jednej w Lubinie, Katowicach, Łodzi, Warszawie oraz dwie w Gdańsku, to pokaźna flota najlepszych piw i solidnych porcji na obiad lub kolację.

Piwne mity: piwo robi się z chmielu

Zupa chmielowa czy chmielowy trunek to jedne z najczęściej używanych synonimów słowa piwo. Wielu piwoszy jest przekonanych, że piwo warzy się z chmielu i wody. Rozprawmy się...
Czytaj dalej

W każdym PasiBusie w całej Polsce można napić się trzech rzemieślniczych piw sygnowanych marką. Pasibus Jasne, to piwo dolnej fermentacji na słodzie pilzneńskim, karmelowym i czekoladowym, doprawione solidną dawką chmielu Lubelskiego i Magnum. Świetnie gasi pragnienie w upalne dni, odświeża i idealnie komponuje się z większością burgerów w menu restauracji mobilnej. Pasibus Pszeniczne to specjalna propozycja na upalne, miejskie lato, które we Wrocławiu potrafi trwać od kwietnia do końca października ;). Do uwarzenia trunku zostały użyte słód pszeniczny, jęczmienny i karmelowy, a delikatną goryczkę i ziołowy aromat zapewnia chmiel Magnum. Pasibus Ciemne to trzecia markowa propozycja, w której użycie czekoladowych i karmelowych słodów obok pilzneńskiego nadaje trunkowi nie tylko pięknej barwy, ale także wspaniałego aromatu. Nieco mocniejsze niż pozostałe dobrze rozgrzewa w jesienne wieczory, a goryczka pochodząca z chmielu Magnum i Lubelskiego dobrze orzeźwia i świetnie komponuje się z daniami wypełnionymi wyśmienitą wołowiną po brzegi.

W lokalach stacjonarnych oprócz PasiPiwek można znaleźć lane krafty od znanych polskich browarów rzemieślniczych, np. Browaru Stu Mostów oraz zagranicznych np. Browaru Holba. PasiBus to idealne miejsce na szybki obiad, do którego przy okazji można napić się świetnego piwa. Każda z lokalizacji tętni życiem od rana do wieczora, przyciągając do siebie miłośników solidnego jadła i dobrego piwa.