Kontynuacja

Status

Funkcjonuje

https://www.facebook.com/kontynuacja/

Adres

ul. Ofiar Oświęcimskich 17, 50-069 Wrocław

Kontynuacja to idealne miejsce dla prawdziwych beer geeków. Największy multitap bar we Wrocławiu przyciąga znakomitą ofertą i przyjazną atmosferą.

W Kontynuacji nigdy nie brakuje świetnych kraftów, nawet dla wytrawnych miłośników rzemieślniczego piwa można znaleźć tu coś wyjątkowego. Multitap bar przy ul. Ofiar Oświęcimskich 17 jest miejscem już niemal kultowym. Lokal zajmuje 3 pomieszczenia: salę główną na parterze z kilkunastoma stolikami i ławami oraz świetnie wyposażonym barem, palarnię oraz przestronne pomieszczenie z fotelami, sofami i drugim barem na poziomie -1. W okresie letnim przed wejściem pojawia się kilka stolików na świeżym powietrzu.

Pomimo przestronności lokalu już od czwartkowych wieczorów aż do końca weekendu robi się tutaj naprawdę tłoczno. Warto, mieć to na uwadze i planując wypad na piwo większą grupą wcześniej zarezerwować stolik. Każdy wrocławski birofil poleci Kontynuację, szczególnie osobom, które chcą napić się nowinek czy oryginalnych, niespotykanych kraftów z małych browarów. Bardzo urozmaiconą ofertę zapewnia bar wyposażony w 16 nalewaków i 2 pompy na poziomie „0” oraz minibar z 6 nalewakami i jedną pompą w piwnicy. Barmani są zawsze pomocni, imponują szeroką wiedzą dotyczącą piwnych stylów i gatunków. Jeśli nie potrafimy się zdecydować na konkretny trunek lub jesteśmy w multitapie pierwszy raz, zaletą Kontynuacji jest to, że możemy spróbować wybranych trunków przed zakupem. Obsługa nawet zachęca do wcześniejszego skosztowania np. piw premierowych.

Festiwal Dobrego Piwa we Wrocławiu

Najstarsze święto miłośników piwa rzemieślniczego odbędzie się na wrocławskim stadionie już po raz dziesiąty. Jubileuszowa edycja Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa wyjątkowe wydarzenie - jedno z największych w...
Czytaj dalej

Piwo podawane jest w odpowiednim szkle, dopasowanym do konkretnego stylu. Często odbywają się tutaj premiery piwne oraz kranoprzejęcia, na które zapraszani są przedstawiciele browaru lub sami piwowarzy. Pijąc trunek przez nich uwarzony można porozmawiać o tajnikach piwowarstwa, pochwalić, zainspirować i podsunąć pomysły na nowe receptury. Często takie rozmowy mogą zaowocować współpracą czy powstaniem wyjątkowego sztosa.

Oprócz typowo piwnych imprez można wynająć piwnicę, by zorganizować własną uroczystość, czy nawet spotkanie biznesowe. Wydarzenia można urozmaicić grą w piłkarzyki czy planszówki, a zapaleni kibice z pewnością nie pogardzą transmisjami najważniejszych spotkań sportowych.

W Kontynuacji znajdziemy śmietankę wrocławskich miłośników piwa rzemieślniczego. Warto tutaj przyjść nie tylko, by spróbować dobrych kraftów, ale także zapoznać się i porozmawiać z osobami, które podzielają tę samą pasję.