Big Ben Piła

Status

Funkcjonuje

https://www.facebook.com/pg/bigbenpubpila/photos/

Adres

ul. Wincentego Witosa 1, 64-920 Piła

Lubisz atmosferę kameralnych pubów w Londynie? Nie musisz daleko wyjeżdżać, przyjdź do Big Ben Pub w Pile i poczuj klimat angielskich piwiarni.

Niepowtarzalny klimat i świetne piwo to dwie główne cechy Big Bena w Pile. W lokalu przy ul. Witosa 1 można nie tylko napić się kraftowych trunków, ale także posłuchać muzyki granej na żywo, jeśli ma się odrobinę szczęścia.

Big Ben swoim wystrojem przypomina angielskie puby. Oszczędne oświetlenie, minimalistyczny styl z ozdobami nawiązującymi do flagi Wielkiej Brytanii i słynnej London Tower, gdzie umieszczony jest Big Ben nadaje mu typowo barowy nastrój. Z głośników sączy się popularny na Wyspach Brytyjskich rock – charakterystyczne brzmienia wybrzmiewające nienachalnie z głośników nadają otoczeniu kolorytu i niepowtarzalnego klimatu.

Częstymi gośćmi na deskach sceny w pubie są mało znane, młode zespoły grające rock, jazz i blues, zaskakujące nowymi gitarowymi brzmieniami. Kameralne koncerty nie przypominają ogromnych wydarzeń z udziałem celebrytów, ale to nie szkodzi – dzięki temu skrócony jest dystans pomiędzy artystami i publicznością. Muzycy często po wykonaniu repertuaru schodzą ze sceny i przy piwie rozmawiają z gośćmi.

Kraftodajnia Bydgoszcz

Miejsce stworzone przez miłośników piwa dla osób podzielających ich pasję. Jeśli chcesz napić się w Bydgoszczy dobrego rzemieślniczego piwa w świetnej atmosferze Kraftodajnia to strzał w dziesiątkę.
Czytaj dalej

W Big Benie można napić się najlepszych polskich kraftów. Dostępne są butelkowane piwa rzemieślnicze zarówno te z najpopularniejszych rzemieślniczych browarów, jak i trunki pochodzące od lokalnych i regionalnych wytwórców. Oprócz ogromnego wyboru piw w ofercie znajdziemy typowe przekąski oraz wyśmienite domowe ciasta z sezonowymi owocami.

Pub otwarty jest dla miłośników dobrego piwa, muzyki rockowej i sportu. Najważniejsze wydarzenia transmitowane są tu na dużym ekranie, co często połączone jest z atrakcyjnymi, piwnymi  promocjami. W gorące dni oprócz wnętrza goście mają do dyspozycji również obszerny ogródek piwny. Jednak w czasie upałów warto wejść do środka, ze względu na lokalizację pubu w starej kamienicy, gdzie dzięki grubym murom latem czeka na nas orzeźwiający chłód, a zimą przyjemna, stała temperatura.

 

Fotografie Big Ben Piła