Żywiec 0,0% Białe

Coraz częściej wcale nie potrzebujemy alkoholu, żeby się dobrze bawić. Żywiec idąc tropem tych oczekiwań rozszerza swoją „Strefę Zero” o nową propozycję.

Z licznych badań wynika, że konsumpcja alkoholu w naszym kraju spada – im młodsza grupa, tym mniej alkoholu konsumuje, w czym przodują Milenialsi. To zresztą nie jedyny powód coraz mniejszej konsumpcji – jesteśmy świadomi zagrożeń związanych z alkoholem, a przede wszystkim prowadzimy znacznie bardziej zdrowe i aktywne życie niż poprzednie pokolenia. Nikt kto dba o sylwetkę, nie chce zrujnować tygodniowych treningów jednym wyjściem do pubu ;)

Zresztą picie piwa zawierającego alkohol nie zawsze jest możliwe, czy to ze względów prawnych (np. w pracy czy gdy prowadzi się samochód), czy zdrowotnych (przyjmowanie leków, niektóre choroby) – wówczas ci, którzy lubią smak piwa poszukują alternatyw dla soków czy napojów gazowanych, a piwo bezalkoholowe jest dla tutaj doskonałym wyborem. Teraz wachlarz dostępnych opcji jest jeszcze większy!

Żywiec 0,0% Białe to na pewno dobry wybór na lato. Lekko kwaskowaty smak i potężna dawka orzeźwienia znana z tradycyjnego wariantu Żywiec Białe teraz pojawia się w sprzedaży w wersji całkowicie pozbawionej alkoholu, więc w ciepłe dni będzie można cieszyć się nim bez ograniczeń. Jeśli szukacie piwa pszenicznego z nutką kolendry i skórki pomarańczowej, o łagodnym smaku i kremowej, białej pianie – oto propozycja dla Was!

Niewiele brakowało, by piwo białe zniknęło z kart historii, jednak dzięki pasji i zaangażowaniu jednego człowieka – Pierre Celis z Hoegaarden w belgijskiej Brabancji – udało się tego uniknąć i obecnie jest to bardzo popularny rodzaj trunku, który piją piwni pasjonaci na całym świecie. Jakby tego było mało obecnie dzięki Żywiec 0,0% Białe do tego grona dołączyć mogą także osoby, które z różnych względów nie chcą i nie mogą pić alkoholu, w tym takie grupy jak osoby niepełnoletnie, którym prawo zabrania sięgania po mocniejsze trunki, osoby uprawiające sport, którym zależy na zdrowiu i dobrej sylwetce, czy zawodowi kierowcy, dla których niewłaściwy wynik testu na trzeźwość oznaczałby koniec zawodowej kariery.

Latem szukamy orzeźwienia, ochłody i sposobu na ugaszenie pragnienia, a mocno dosładzane soki i napoje gazowane nie zawsze sobie z tym radzą. Zamiast za każdym razem rozpatrywać wszystkie za i przeciw sięgania po piwo, Żywiec 0,0% Białe ułatwia wybór – można cieszyć się ulubionym smakiem bez konsekwencji!