Drinki z Desperadosem

Panuje przekonanie, że piwo nie jest dobrym składnikiem koktajli. My jednak się z tym nie zgadzamy i dziś mamy dla was 5 propozycji drinków z piwem Desperados!

Miłośnicy Desperadosów mają obecnie do wyboru aż 9 wariantów swojego ulubionego trunku, w tym 2 piwa bezalkoholowe 0,0%, które idealnie pasują na okazje, podczas których nie można sobie pozwolić na nic mocniejszego.

Drinki z piwem Desperados w roli głównej mogą okazać się orzeźwiającym, ciekawym i wyjątkowo smacznym połączeniem. Większość naszych propozycji możecie przygotować jako drinki alkoholowe lub Virgin w zależności od tego jaki wariant Desperadosa wybierzecie do ich przygotowania. 

Tropikalne Piwne Mojito

desperados_mojito.png

Składniki:

Sposób przygotowania:
Rozgnieć limonkę i miętę. Dodaj Sprite, uzupełnij piwem i wymieszaj całość. Opcjonalnie można dodać kilka kostek lodu. Udekoruj listkami mięty i plasterkiem limonki

Orzeźwiający drink z arbuzem

desperados_arbuz.png

Składniki:

Sposób przygotowania:
Do wysokiej szklanki wrzuć kilka cząstek arbuza bez skórki, dodaj syrop cukrowy i sok z cytryny. Delikatnie ugnieć całość. Zasyp wszystko kruszonym lodem i uzupełnij ulubionym wariantem piwa Desperados. Delikatnie zamieszaj. Dla lepszego efektu szklankę możesz ozdobić cząstką arbuza  

Strawberry Margarita

desperados_margarita.png

Składniki:

Sposób przygotowania:
Brzeg kieliszka zmocz kawałkiem cytryny i zanurz go w cukrze. Do blendera wrzucić truskawki, łyżeczkę cukru i kilka kostek lodu. Miksuj do powstania musu (nie musi być gładki). Tequilę, likier pomarańczowy, sok z limonki, mus truskawkowy, piwo Desperados Strawberry Margarita wrzuć do shakera i energicznie potrząsaj. Drink przelej do kieliszka i udekoruj plasterkiem truskawki.

Whisky Sour z Desperadosem

desperados_whisky.png

Składniki:

Sposób przygotowania:
Do shakera wrzuć lód, whisky, sok z cytryny, syrop cukrowy. Wymieszaj. Przelej do szklanki i dopełnij piwem. Delikatnie wymieszaj. Udekoruj skórką z cytryny i wisienką koktajlową. 

Spicy Lady

desperados_spicy.png

Składniki:

Schłodzoną szklankę udekoruj cukrem trzcinowym. Do shakera włóż: cukier, plasterki cytryny, sok i pieprz. Ugnieć łyżką, wymieszaj i przełóż do szklanki. Dorzuć lód, uzupełnij piwem i delikatnie zamieszaj.


Drinków z piwem Desperados warto spróbować szczególnie latem. To idealna propozycja na przyjęcia w trakcie upałów. Cudowne orzeźwienie i wakacyjny nastrój gwarantowane!

05 sierpnia 2022 Birofilia.org