Ślesiński Festiwal Piwa

Adres

Plaża Towarzyska Ślesin Napoleona, 62-561 Ślesin

Data wydarzenia

14 lipca, 2023 - 16 lipca, 2023

Najświeższe trendy w polskim świecie piwnym, wyjątkowe smaki, pyszne jedzenie i niezapomniana atmosfera - to wszystko czeka na Ciebie na Kultowym Ślesińskim Festiwalu Piwa, który powraca z edycją 2023! Zapisz już teraz datę w swoim kalendarzu i przygotuj się na weekend pełen piwnych doznań.

To niezwykłe wydarzenie odbędzie się w dniach 14-16 lipca na Plaży Towarzyskiej Ślesin nad samym Jeziorem Ślesińskim. Zabawa zaczyna się w piątek o 17:00 i potrwa do niedzieli do 23:45. Festiwal Piwa jest doskonałą okazją, aby poznać najnowsze trendy. Niezliczona liczba lagerów, ipa, sour ale, porterów, imperialnych stoutów – to tylko niektóre style piwa, które będziecie mogli spróbować na miejscu. Niezależnie od preferencji smakowych, na pewno znajdziecie coś dla siebie! Wśród wystawców pojawią się m.in: Browar Moczybroda, Browar Nieczajna, Browar Maryensztad i stoisko Centrali Piwnej z Poznania.

Ale to nie wszystko! Warto zadbać o odpowiednią bazę przed degustacją piwa, dlatego organizatorzy zaprosili na festiwal również food trucki, które serwować będą specjały kulinarnego świata. Bez względu na to, czy jesteście fanami burgerów, tacos czy kuchni azjatyckiej, na pewno znajdziecie coś, co skusi Wasze podniebienia i wypełni Wasze brzuchy.

Kultowy Ślesiński Festiwal Piwa to nie tylko okazja do degustacji, ale również do aktywnego spędzania czasu i odkrywania nowych możliwości. Piwna Joga, Zumba i Bieg III Ślesińska Piwna Milla to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na Was i sprawią, że ten weekend będzie naprawdę wyjątkowy. Przygotujcie się na wspaniałe doświadczenia, świetną zabawę i pozytywne emocje w towarzystwie innych pasjonatów piwa.

Nie można zapomnieć o dodatkowej atrakcji, jaką jest obecność znanej ekipy z Deep Strefy. Ich profesjonalne podejście do organizacji imprez oraz świetna muzyka zapewnią doskonałą oprawę festiwalu. To właśnie oni będą dbać o to, abyście mieli niezapomniany czas podczas weekendu w Ślesinie.

Najciekawszą atrakcję zostawiliśmy na koniec. Podczas festiwalu będziecie mogli się poczuć jak w Mikkeler Baghaven i degustować piwo rzemieślnicze w Mobilnej Balii z widokiem na jezioro!

Co najważniejsze, wstęp na festiwal jest całkowicie bezpłatny! Dzięki temu każdy miłośnik piwa ma możliwość uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Festiwal Piwa w Ślesinie to nie tylko okazja do degustacji różnorodnych trunków, ale także doskonała sposobność do spotkania pasjonatów z całej Polski i wymiany doświadczeń. Bawmy się razem w ten lipcowy weekend, poznajmy nowe smaki, pochwalmy się swoją wiedzą piwną i cieszmy się wspólnie w Ślesinie! Do zobaczenia!