Poznańskie Targi Piwne & Street Food Spot 2023

Adres

Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, wejście wschodnie (od strony Mostu Dworcowego)

https://targipiwne.pl/

Data wydarzenia

24 listopada, 2023 - 25 listopada, 2023

Odbywające się od 2013 roku Poznańskie Targi Piwne to wyjątkowe wydarzenie. Radosna celebracja piwa łączy się tu gładko z profesjonalnym charakterem imprezy targowej. Dla każdego coś dobrego!

W tym roku Poznańskie Targi Piwne odbywają się w dniach 24-25 listopada. Hala nr 3 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zamieni się w prawdziwe piwne targowisko. To doskonała okazja, by spróbować wyśmienitego piwa, zapoznać się z nowymi browarami rzemieślniczymi, birofilistyką, a także technologią i historią browarnictwa.

Targi Piwne to doskonała okazja do zabawy zarówno dla pasjonatów piwowarstwa, jak i dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w piwnym świecie. Będziecie mogli spróbować najwyższej jakości piw rzemieślniczych, miodów pitnych i cydrów, ale także spotkać i poznać niezwykłych ludzi – piwowarów domowych i profesjonalnych, blogerów, birofilów i miłośników piwa.

Black IPA

Świat kraftowych piw potrafi zaskoczyć. Zetknąć się tu można z przeróżnymi nowościami, nieoczywistymi połączeniami i intrygującymi inspiracjami. Jednym z nich jest Black IPA. Czarne India Pale Ale?...
Czytaj dalej

Pośród wystawców Poznańskich Targów Piwnych znajdziecie przede wszystkim przedstawicieli polskich i zagranicznych browarów rzemieślniczych, cydrowników i miodosytników, a także wystawców branżowych. Wśród nich znajdą się tacy wystawcy jak: Browar Amber, Augustowska Miodosytnia, Browar Bałtów, Browar Biały, Browar Birbant, Brofaktura, Brokreacja, Browar Bury, Cydr Chyliczki, Browar Fortuna, Green Head Browar, Browar Lobster, Browar Magic Road, Browar Maryensztadt, Browar Mentzen, Browar Opolski, Pinta, Piwo z Żuka, Miodosytnia Warmińska, Browar Żuławski i inni.

Z kolei Street Food Spot obfitować będzie w wystawców z branży gastronomicznej, którzy gościom serwować będą doskonałe jedzenie. Na targach nie zabraknie dobrej zabawy i relaksu – będzie można wypocząć w strefie chilloutu, ale też wziąć udział w Piwnej Mili lub szkoleniach sensorycznych. W trakcie wydarzenia zostaną wręczone także nagrody laureatom konkursu Greater Poland 2023 Poznański Konkurs Piw Domowych

Jednodniowy karnet kosztuje 25 zł i uprawnia do wielorazowego wejścia na teren Targów, dwudniowy bilet za 45 zł, to karnet uprawniający do wielokrotnego wejścia w trakcie całej imprezy. Dostępne są także karnety zawierające gadżety targowe. Ceny wzrosną w dniu targów.