Poznańskie Targi Piwne & Street Food Spot 2022Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, wejście wschodnie

Odbywające się od 2013 roku Poznańskie Targi Piwne to wyjątkowe wydarzenie. Radosna celebracja jednego z Waszych ulubionych trunków przeplata się z profesjonalnym charakterem imprezy targowej.

To doskonała okazja, by spróbować wyśmienitego piwa, zapoznać się z nowymi browarami rzemieślniczymi, birofilistyką, a także technologią i historią browarnictwa.

W tym roku Poznańskie Targi Piwne odbywają się w dniach 18-19 listopada. Hala nr 3 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zamieni się w prawdziwe piwne targowisko.

Targi Piwne to doskonała okazja do zabawy zarówno dla pasjonatów piwowarstwa, jak i dla osób dopiero stawiających pierwsze kroki w piwnym świecie. Będziecie mogli spróbować najwyższej jakości piw rzemieślniczych, miodów pitnych i cydrów, ale także spotkać i poznać niezwykłych ludzi – piwowarów domowych i profesjonalnych, blogerów, birofilów i miłośników piwa.

Pośród wystawców Poznańskich Targów Piwnych znajdziecie przede wszystkim przedstawicieli polskich i zagranicznych browarów rzemieślniczych, cydrowników i miodosytników, a także wystawców branżowych. Wśród nich m.in: Dobry Zbeer, Browar Green Head, Dziki Bill, Browar Amber, Browar BIAŁY, Brokreacja, Browarka, BYTÓW Browar Kaszubski, Browar Czarnków, Deer Bear, Browar De Facto, Dobry Browar, Browar Dziki Wschód, Browar Fortuna, Browar Golem, Browar Grodzisk, Browar Gryfus, Browar Gzub, Browar Harpagan, Browar Inne Beczki, Browar Jastrzębie, Original KALEA, Browar Kingpin, Lobster, Browar Lubrow, MadameBarrel, Browar Magic Road, Browar Markowy, Browar Moczybroda, Browar Nieczajna, Browar Nepomucen, Browar Odrzański, Browar Opolski, Browar PERUN, Pilsner Urquell, PIWO Z ZUKA, Browar Przełom, Przystanek Tleń, Browar Rockmill, Browar Sady, Browar Spółdzielczy, Miejski Browar Stargard, TankBusters, Trzech Kumpli - Browar Lotny, Browar Turek, WineCraft, Browar Witnica, Browar Za Miastem, Browar Żuławski.

Z kolei Street Food Spot obfitować będzie w wystawców z branży gastronomicznej, którzy gościom serwować będą doskonałe jedzenie tak by nikt nie był głodny.

Na targach nie zabraknie dobrej zabawy i relaksu - będzie można wypocząć w strefie Chiloutu, pograć w gry planszowe, wziąć udział w Piwnej Maturze, zrelaksować się i ponapinać mięśnie w trakcie Piwnej Jogi, wziąć udział w biegu Piwnej Mili

Jednodniowy karnet kosztuje 25 zł i uprawnia do wielorazowego wejścia na teren Targów, dwudniowy bilet za 45 zł, to karnet uprawniający do wielokrotnego wejścia w trakcie całej imprezy. Podczas targów można też wziąć udział w szkoleniach sensorycznych Flavor ActiV, panel A, B i C. Podczas imprezy zostaną wręczone także nagrody laureatom konkursu Greater Poland 2022 Poznański Konkurs Piw Domowych.

10 listopada 2022 Birofilia.org