EB Hel Spot

Adres

Plaża Hel, przedłużenie ulicy Helskiej, brama nr 66

Data wydarzenia

1 lipca, 2016 - 28 sierpnia, 2016

Nie udała się Wam wyprawa na tropikalne plaże za granicę? Nic nie szkodzi! Już od 1 lipca obierz swój kurs na Hel, baw się , czytaj i słuchaj najlepszej muzyki razem z EB na rajskiej plaży!

EB Hel Spot to nowe imprezowe miejsce na mapie wybrzeża. W tym roku plaża na Helu zamieni się w gorące miejsce rodem z Dominikany, Hawajów czy Jamajki!  Od 1 lipca na najdalszej plaży na Helu zostanie zorganizowana plaża rodem z tropikalnych wysp. Lokalizacja ma nie tylko przypominać wystrojem rajskie wybrzeża, ale także dawać możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego do takich sportów jak skimboard, kitesurfing, supboard, trickboard, siatkówki plażowej, slackline. Osoby uwielbiające kąpiele słoneczne będą mogły zatopić się w lekturze dzięki akcji Book Swap, która pozwala wyporzyczyć książkę na plaży lub powymieniać się lekturami.

Od końca lipca aż do połowy sierpnia wieczorami zaraz po zachodzie słońca będzie można skorzystać z kina nocnego lub pobawić się na beach party. Kulminacyjny imprezowy weekend to 2 dni zabawy przy dźwiękach najlepszej tanecznej muzyki granej na żywo ze sceny tuż przy brzegu morza do białego rana. W sobotę 13 sierpnia na scenie wystąpią: Miuosh, Madofako, XxanaxX, Monki, De La Soul i Wasabi – zabawa potrwa aż do 3 nad ranem! W niedzielę 14 sierpnia oprócz stałych atrakcji EB Hel Spot odbędą się pokazy kitesurfingu, będzie można wydrukować sobie pamiątkę w EB Print Studio, a imprezę rozkręcą: Chloe Martini, Tede, Taco Hemingway, Łąki Łan, Hercules & Love Affair oraz Flirtini.

Jak przystało na tropiki, na plaży nie może zabraknąć Beach Baru! Przez dwa tygodnie na plaży czynny będzie bar, w którym dostępne będą napoje orzeźwiające i oczywiście gaszące pragnienie piwo EB, klasyka lat 90-tych! W zeszłym roku piwo EB wróciło na rynek. A w tym roku pojawia się w najlepszej, najbardziej imprezowej i energetycznej nadmorskiej lokalizacji. Na początku lata do sklepów wejdzie specjalna limitowana seria EB Hel Spot, żeby każdy mógł się poczuć jakby tam był.

W barze na plaży na Helu będzie można zobaczyć niezwykłe pokazy barmańskie i napić się drinków opracowanych na bazie piwa. W dzień zrelaksować się, a wieczorem wyszaleć przy prawdziwej muzycznej uczcie z najlepszymi DJ’ami z Polski i nie tylko, zagrają m.in. Flirtini, Chloe Martini, Last Robots, Spisek Jednego, U Know Me Radio, Novika & Mr. Lex, Noz, Wasabi, Sympatique, Brainwash, Laydj, Zeppy Zep, Matat Professionals, Kovvalsky.

Wejście na teren plaży, finałowe koncerty, beach party, book swap, kino plażowe jest bezpłatne, na czas Finału zostanie zorganizowana specjalna komunikacja z Trójmiasta do Helu i z powrotem.

EB Hel Spot to kwintesencja młodzieńczej energii, radości i wakacyjnego nastroju! Miejsce tętniące muzyką i wibrujące dobrą energią już na Was czeka!

Fotografie pochodzą z fanpage EB Hel Spot.