Beerweek Festiwal 2023

Adres

Stadion Cracovia, ul. Józefa Kałuży 1, 30-111 Kraków

https://beerweek-festival.pl

Data wydarzenia

16 czerwca, 2023 - 18 czerwca, 2023

Przed Wami niezwykłe wydarzenie, które sprawi, że każdy piwosz zatraci się w niebiańskim klimacie kraftowych trunków. Beerweek Festival, już po raz ósmy, zawładnie sercami piwnych entuzjastów. W dniach 16-18 czerwca, Stadion Cracovii zamieni się w piwny raj.

W Krakowie zgromadzą się najważniejsze browary rzemieślnicze z całej Polski oraz z Czech gotowe podzielić się swoją najwyższej jakości ofertą. Wśród gości festiwalu odnajdziesz znane marki, gwiazdy rodzimego kraftu oraz obiecujących debiutantów. Nie tylko piwo będzie zadowalać podniebienia! Czołowe browary rzemieślnicze zaprezentują swoje najwyższej jakości napoje, z różnorodnością stylów i smaków, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Swoją obecność na festiwalu potwierdzili między innymi: Personall Kraft, Wrężel, Budějovický Budvar, Piwojad, Hurtownia Bozbi, Gryfus, Brokreacja, Browar Trzech Kumpli, Browar Kazimierz, Browar PINTA, Miedźwiedź (miodosytnia), Browar Raduga, Browarny, Browar Bury, Browar Lubrow, Browar Łańcut, Browar Dziki Wschód, Wofl & Oak, Browar Magic Road, Browar ReCraft, Piwo z Żuka, Browar Hajer, Dziki Miód (miodosytnia), Cydr Smykan, Browar Hopkultura, Browar Mentzen, Browar Opolski, Browar Świętosław, Browar Stu Mostów i Browar Dukla. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizatorzy przygotowali także bogatą ofertę innych alkoholi rzemieślniczych, strefę gastronomiczną, atrakcyjne występy na scenie a nawet odrobinę magii. Podczas trzydniowego festiwalu będziecie mieli okazję poznać wyroby wielu wystawców, którzy z ogromną radością przybywają do Krakowa. Oprócz niezliczonych degustacji, organizatorzy zapewniają również fascynujące wykłady i szkolenia, które umożliwią Wam zgłębienie wiedzy na temat browarnictwa i różnorodnych piw biorących udział w tym wydarzeniu.

Festiwal to również strefa relaksu. Uczestnicy będą mieli dostęp do trybun, gdzie w spokoju będą mogli cieszyć się swoimi ulubionymi trunkami i pogawędzić z przyjaciółmi. Trzy bary oraz stoiska wystawców staną się miejscami pełnymi wspaniałych smaków i niezapomnianych rozmów. Oczywiście, nie zapomniano o podniebieniach gości — przygotowano wspaniałą ofertę food trucków, które zaspokoją głód odwiedzających z fantazją i oczywiście ze smakiem.

Dobry humor gości zagwarantuje także pokaz iluzjonisty, kraftowy teleturniej, który poprowadzi Tomek Gebel, z bloga Piwne Podróże oraz transmisja finału Ligii Mistrzów w Strefie Gier Pubowych.

Dla kolekcjonerów piwnych pamiątek będzie coś specjalnego! W tym roku organizatorzy postanowili wrócić do klasyki, która towarzyszyła im przez kilka pierwszych edycji Beerweeka. Tegoroczne szkło festiwalowe to szklanka Tumbler od firmy Sahm ozdobiona logo oraz tegoroczną grafiką – Panem Twardowskim. Szkło będzie można kupić na terenie festiwalu, a jeśli bardzo Wam zależy na takiej pamiątce, to możecie zamówić z wyprzedzeniem trzydniowy karnet w wersji ze szkłem, żeby mieć pewność, że go dla Was nie zabraknie.

Ważne jest, aby pamiętać, że udział w tym niezwykłym wydarzeniu jest biletowany. Koszt jednodniowego biletu wynosi jedynie 15 złotych, trzydniowy karnet to 30  złotych, a jeśli pragniesz w pełni cieszyć się festiwalem, polecamy zestaw ze szkłem festiwalowym za 60 zł.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Przyjedźcie do Krakowa na Beerweek Festival, gdzie czekać będzie morze kraftowych piw, przyjazna atmosfera, strefa relaksu, degustacja wyśmienitych trunków oraz wiele fascynujących rozmów o piwie. Beerweek Festival w Krakowie to niepowtarzalne doświadczenie dla prawdziwych miłośników piwa.