Beer Geek Night70-221 Szczecin, ul. Czarnieckiego 8i

Dwanaście godzin niesamowitej, nocnej zabawy przy dźwiękach muzyki, z pięćdziesięcioma rzemieślniczymi piwami i ośmioma premierami - tak zapowiada się Beer Geek Night w Szczecinie.

Zachodniopomorscy miłośnicy piwa nareszcie doczekali się całonocnego festiwalu wybornych trunków. Szczecin wychodzi naprzeciw miłośnikom kraftu i po raz drugi w tym roku organizuje piwny festiwal. Twórcy imprezy zadowoleni z ogromnego zainteresowania Szczecin Beer Festival postanowili zaoferować fanom coś nowego i przyjąć nieco niekonwencjonalną formę. Impreza w całości zaplanowana jest po zachodzie słońca. Beer Geek Night odbędzie się 14 października w klubie Peron 5 (ul. Czarnieckiego 8 i) i potrwa od 18:00 do 6:00 rano następnego dnia.

Na uczestników wydarzenia czeka całonocna, dobra zabawa przy dźwiękach muzyki z lat 80’ i współczesnych hitów, spotkanie z piwowarami, dwa zaskakujące konkursy dla publiczności, głosowanie na najlepsze piwo imprezy oraz strefa gastronomiczna.

Najważniejszą częścią wydarzenia jest oczywiście degustacja piw rzemieślniczych! Na uczestników czeka 50 kraftowych trunków z ośmiu browarów. Na Beer Geek Night zagości: Browar Nepomucen, Browar Świebodzin, Browar Łąkomin, Browar Hopkins, Browar Olimp, Piwoteka, Browar Spółdzielczy i AleBrowar. Każdy z nich przygotował swoją premierę - piwo, którego po raz pierwszy będzie można spróbować podczas tego właśnie wydarzenia. Ograniczona powierzchnia klubu zmniejszy dystans pomiędzy koneserami piwa oraz wytwórcami tego trunku. Zachęcamy do rozmowy z piwowarami i chłonięcia ich nieocenionej, praktycznej wiedzy.

Wstęp na wydarzenie jest biletowany - cena biletu wynosi 25 zł, wliczone jest w nią szkło festiwalowe i całonocny pobyt w klubie.

03 października 2017 Birofilia.org