Beer Geek Night

Adres

70-221 Szczecin, ul. Czarnieckiego 8i

Data wydarzenia

14 października, 2017 - 15 października, 2017

Dwanaście godzin niesamowitej, nocnej zabawy przy dźwiękach muzyki, z pięćdziesięcioma rzemieślniczymi piwami i ośmioma premierami - tak zapowiada się Beer Geek Night w Szczecinie.

Zachodniopomorscy miłośnicy piwa nareszcie doczekali się całonocnego festiwalu wybornych trunków. Szczecin wychodzi naprzeciw miłośnikom kraftu i po raz drugi w tym roku organizuje piwny festiwal. Twórcy imprezy zadowoleni z ogromnego zainteresowania Szczecin Beer Festival postanowili zaoferować fanom coś nowego i przyjąć nieco niekonwencjonalną formę. Impreza w całości zaplanowana jest po zachodzie słońca. Beer Geek Night odbędzie się 14 października w klubie Peron 5 (ul. Czarnieckiego 8 i) i potrwa od 18:00 do 6:00 rano następnego dnia.

Na uczestników wydarzenia czeka całonocna, dobra zabawa przy dźwiękach muzyki z lat 80’ i współczesnych hitów, spotkanie z piwowarami, dwa zaskakujące konkursy dla publiczności, głosowanie na najlepsze piwo imprezy oraz strefa gastronomiczna.

Free Blues Club Szczecin

Jeden z najlepszych i najstarszych muzycznych klubów na mapie Szczecina otwiera swe drzwi nie tylko dla miłośników dobrej muzyki ale także świetnego piwa!
Czytaj dalej

Najważniejszą częścią wydarzenia jest oczywiście degustacja piw rzemieślniczych! Na uczestników czeka 50 kraftowych trunków z ośmiu browarów. Na Beer Geek Night zagości: Browar Nepomucen, Browar Świebodzin, Browar Łąkomin, Browar Hopkins, Browar Olimp, Piwoteka, Browar Spółdzielczy i AleBrowar. Każdy z nich przygotował swoją premierę – piwo, którego po raz pierwszy będzie można spróbować podczas tego właśnie wydarzenia. Ograniczona powierzchnia klubu zmniejszy dystans pomiędzy koneserami piwa oraz wytwórcami tego trunku. Zachęcamy do rozmowy z piwowarami i chłonięcia ich nieocenionej, praktycznej wiedzy.

Wstęp na wydarzenie jest biletowany – cena biletu wynosi 25 zł, wliczone jest w nią szkło festiwalowe i całonocny pobyt w klubie.