Pub Coolturka

Status

Funkcjonuje

http://coolturka.pub/

Adres

31-055 Kraków, ul. Estery 1

Pub Coolturka to nowość na piwnej mapie Krakowa. Birofile z pewnością polubią Pub Coolturka, znajdujący się u zbiegu ulic Miodowej i Estery, w samym sercu Kazimierza.

Lokal urządzony jest w jasnych barwach z minimalistycznym wystrojem w stylu loftowym z elementami eko designu. Białe ściany dobrze kontrastują z odsłoniętymi drewnianymi belkami stropowymi oraz ceglanymi elementami ozdobnymi. Na ścianach wiszą oryginalne grafiki i zdjęcia, jednak najbardziej przykuwającym wzrok miejscem jest przykryty obrusem stół. Na nim pysznią się wyśmienite bio-śniadania, podane w formie szwedzkiego stołu. Do śniadania najlepiej zamówić owocowe smoothies lub smakowitą kawę.

Przy obszernym barze zbudowanym z wypolerowanych drewnianych desek znajdują się wygodne, drewniane stołki, na których można usiąść z porozmawiać z sympatyczną obsługą. Za barem znajduje się 9 nalewaków, z których leje się Spiż: miodowy, pszeniczny, pils, karmelowe, ciemne, wiśniowe/truskawkowe, AIPA, czekoladowe i bananowe. Piwo podawane jest w tradycyjnych 0,4 l kuflach, ale najlepsze jest to, że można również zabrać je ze sobą do domu, jeśli mamy ochotę. Do Coolturki można przyjść z własnym pojemnikiem, by zostać obsłużonym w duchu zero waste i zdobyć tyle piwa, ile się tylko nam się zamarzy. Idea nalewania trunków do własnych opakowań jest coraz popularniejsza w polskich pubach, dzięki temu koneserzy piwa, którzy wolą delektować się nim w domowym zaciszu nie mają problemu z napiciem się swojego ulubionego trunku.

Międzynarodowa Giełda Birofilistyczna w Krakowie

Sprzedaż i wymiana kapsli, szkła oraz oryginalnych butelek, a do tego wszelakie piwne akcesoria i mnóstwo pasji, tak w skrócie można opisać Giełdę Birofilistyczną, która odbędzie się...
Czytaj dalej

W Coolturce można zorganizować imprezę zamkniętą, przyjść na ciekawą prelekcję dotyczącą nie tylko piwa, kibicować naszym sportowcom i pozwolić zaskoczyć się miłą promocją, których w tym lokalu jest sporo. Pub przy ul. Estery 1 w Krakowie to świetne miejsce do odpoczynku po pracy, do spotkania z przyjaciółmi czy wspólnego kibicowania.

 

Fotografie: Pub Coolturka