Międzynarodowa Giełda Birofilistyczna w Krakowieul. Reymonta 15, 33-332 Kraków

Sprzedaż i wymiana kapsli, szkła oraz oryginalnych butelek, a do tego wszelakie piwne akcesoria i mnóstwo pasji, tak w skrócie można opisać Giełdę Birofilistyczną, która odbędzie się 18 lutego w Krakowie.

XXIII Międzynarodową Giełdę Birofilistyczną zaplanowano na 18 lutego 2017 w Krakowie, na ul. Reymonta 15. Na giełdzie można powiększyć swoją kolekcję o wyjątkowe kapsle, etykiety, podkładki, kufle czy szklanki z całego świata. Kupować, sprzedawać i oczywiście się wymieniać.

Czas spędzony wśród prawdziwych pasjonatów piwa i wszystkiego co z nim związane na pewno nie będzie czasem straconym - kuluarowe rozmowy, spotkanie z przyjaciółmi i nawiązywanie nowych kontaktów. Birofilistyka to hobby, które łączy pokolenia - wystarczy raz spotkać prawdziwego piwnego pasjonata, by połknąć bakcyla i z kolekcjonowania piwnych akcesoriów uczynić codzienną przyjemność, a z prezentacji i wzbogacania swoich zborów okazję do świętowania.

Goście z różnych krajów przyjeżdżają specjalnie na to wydarzenie by nabyć jedyne w swoim rodzaju okazy do swoich kolekcji, a także podzielić się swoją wiedzą i piwną kulturą z innymi miłośnikami birofiliów.

31 grudnia 2016 Birofilia.org