Międzynarodowa Giełda Birofilistyczna w Krakowieul. Reymonta 15, 33-332 Kraków

Sprzedaż i wymiana kapsli, szkła oraz oryginalnych butelek, a do tego wszelakie piwne akcesoria i mnóstwo pasji, tak w skrócie można opisać Giełdę Birofilistyczną, która odbędzie się 17 lutego w Krakowie.

XXIV Międzynarodową Giełdę Birofilistyczną zaplanowano na 17 lutego 2018 roku w Krakowie, na ul. Reymonta 15. Na giełdzie można powiększyć swoją kolekcję o wyjątkowe kapsle, etykiety, podkładki, kufle czy szklanki z całego świata. Kupować, sprzedawać i oczywiście się wymieniać.

Czas spędzony wśród prawdziwych pasjonatów piwa i wszystkiego co z nim związane na pewno nie będzie czasem straconym - kuluarowe rozmowy, spotkanie z przyjaciółmi i nawiązywanie nowych kontaktów. Birofilistyka to hobby, które łączy pokolenia - wystarczy raz spotkać prawdziwego piwnego pasjonata, by połknąć bakcyla i z kolekcjonowania piwnych akcesoriów uczynić codzienną przyjemność, a z prezentacji i wzbogacania swoich zbiorów okazję do świętowania.

Goście z różnych krajów przyjeżdżają specjalnie na to wydarzenie, by nabyć jedyne w swoim rodzaju okazy do swoich kolekcji, a także podzielić się swoją wiedzą i piwną kulturą z innymi miłośnikami birofiliów. Wejściówka tradycyjnie kosztuje 5 zł, podobnie jak rezerwacja stolika wystawowego. Giełda rozpoczyna się o 7:00 a kończy o 13:00.

12 lutego 2018 Birofilia.org