A Może Pifko?

Status

Funkcjonuje

http://amozepifko.pl/

Adres

ul. Melchiora Wańkowicza 1/4U, 02-001 Warszawa

Nowy multitap na mapie Warszawy został stworzony przez piwnych pasjonatów specjalnie dla beer geeków!

Właściciele znanego sklepu specjalistycznego z piwami rzemieślniczymi A Może Pifko? Rozwinęli skrzydła i niedawno otworzyli własny pub pod tą samą nazwą. Stołeczni miłośnicy dobrego piwa powinni być zachwyceni, bo oferta kraftów lejących się z 16 kranów już od pierwszego dnia działalności zwalała z nóg. Tak właśnie się dzieje, gdy o menu w nalewakach dbają specjaliści najwyższej klasy!

A Może Pifko? PUB znajduje się przy ul. Melchiora Wańkowicza 1/4U na warszawskich Kabatach, w miejscu dawnej restauracji Paladar. Odnowione wnętrze ozdobione zostało elementami mocno związanymi ze światem piwa. Zaraz po wejściu do lokalu uwagę zwraca kolorowa ściana po lewej stronie od baru, na której umieszczono różne etykiety z butelek rzemieślniczych piw. Pomieszczenie urządzono w stylu minimalistycznym, podkreślając drewniane, ekologiczne detale. Wśród miejsc siedzących do wyboru są krzesła barowe przy mniejszych, bardziej kameralnych stolikach oraz miejsce przy jednym, długim, kilkunastoosobowym stole, który pozwala na poznawanie nowych znajomych, którzy podzielają tę samą pasję. Multitap zmieści maksymalnie 50 osób, więc przed większym wydarzeniem, czy piątkowym wieczorem warto zarezerwować stolik, szczególnie gdy chcemy wybrać się na piwo w większym gronie.

Święto Piwowarów Domowych

I Festiwal Piwowarów Domowych przeszedł do historii w świetnym stylu.
Czytaj dalej

Fani wydarzeń sportowych z pewnością będą zachwyceni możliwością obejrzenia swoich ulubionych sportowców na dużym ekranie projektora o wysokiej rozdzielczości. Na nim każdy szczegół będzie widoczny, a kibicowanie w większym gronie to zawsze mnóstwo frajdy ;).

W lokalu, oprócz świetnego piwa, zacnej dawki wiedzy i pomocy zza baru, można zapełnić pusty żołądek potrawami przyrządzanymi na miejscu. Ręcznie robione kanapki w kilku wariantach smakowych, na różnym pieczywie, z autorskimi sosami zachęcają nie tylko do picia piwa, ale też do zjedzenia kolacji. Promocje tygodnia obejmują potrawy przyrządzane z wykorzystaniem piwa np. karkówka duszona w porterze bałtyckim.

Już od pierwszego dnia po otwarciu A Może Pifko? PUB przyciąga rzesze beer geeków, aświetnie skomponowana oferta kraftów zadowoli nawet najbardziej wymagającego miłośnika dobrego piwa. W lokalu drzemie ogromny potencjał i wróżymy mu prawdziwy  sukces.

 


Fotografie: A może Pifko