4Hops Wrocław

Status

Funkcjonuje

https://www.facebook.com/4hops

Adres

ul. Ofiar Oświęcimskich 46, 50-059 Wrocław

Jeden z najpopularniejszych multitapów we Wrocławiu co tydzień zaskakuje nowymi kraftami na kranach i zawsze zaprasza do pogawędki z przemiłą obsługą.

4Hops to miejsce, z którego nikt nie wyjdzie głodny a już na pewno nie ma szans na opuszczenie lokalu spragnionym. Wrocławscy miłośnicy dobrego piwa cieszą się tym wyjątkowym miejscem już od prawie 3 lat i trzeba przyznać, że darzą je ogromną sympatią.

Po wejściu do 4Hops od razu zwraca się uwagę na bar, wyłożony białymi kafelkami, na którym pyszni się 16 nalewaków do piwa. Lokal utrzymany jest w jasnych kolorach, centralnym punktem jest czarna ściana z białymi napisami i grafikami, obok której wisi telewizor, na którym najczęściej można obejrzeć mecze piłki nożnej. Wystrój lokalu jest minimalistyczny, w niektórych miejscach odkryta jest cegła, która ma przypominać o dawnej Restauracji Bałtyk, która mieściła się w tej kamienicy. Miejsc nie trzeba rezerwować, jednak w piątkowy lub sobotni weekend pub przeżywa prawdziwe oblężenie, więc o miejsce siedzące może być trudno.

Top 3 piwne miejsca we Wrocławiu

Wrocław to miasto pełne atrakcji i zabytków, gdzie żaden turysta nie może się nudzić! Jeśli nie obca jest Ci turystyka kulinarna lub po męczącym dniu zwiedzania pragniesz...
Czytaj dalej

Za barem stoi sympatyczna obsługa, która zawsze doradzi osobom niezdecydowanym, przy okazji wykazując się fachową wiedzą na temat piwa, jego smaków i aromatów. Jeśli opis piwa nie wystarcza nam do podjęcia decyzji, to barmani zawsze chętnie poczęstują niezdecydowanych próbką degustacyjną, która ułatwi wybór trunku najbardziej odpowiadającego naszemu gustowi. Nie powinno dziwić, że w takim miejscu wszyscy mówią sobie na „ty”, co stwarza bardzo nieformalną i swobodną atmosferę. Do wyboru jest zawsze kilkanaście rodzajów piwa z nalewaków, w sezonie jesienno-zimowym obowiązkowo dostępny jest porter lub wyborny stout, natomiast latem królują orzeźwiające soury czy IPY z owocowymi nutami. Piwa bardzo szybko rotują, w ofercie przeważają propozycje od polskich rzemieślniczych browarów, jednak często uzupełniane są o zagraniczne produkty.

Pub często bierze udział w różnych akcjach społecznościowych, premierach i piwnych wydarzeniach. Oprócz świetnego piwa w menu można znaleźć dania i przekąski, nowatorsko skomponowane i łączące w sobie różne kuchnie świata. Oferta gastronomiczna w lokalu doskonale uzupełnia ofertę piwną. 4 Hops to idealne miejsce dla prawdziwych hop headów w każdym wieku. Ze względu na sporą ilość piw lanych każdy znajdzie tam coś dla siebie, a osoby które z różnych względów nie mogą pić alkoholu dostaną dobrą, filtrowaną wodę z cytryną za darmo ;)

Fotografie: 4Hops Wrocław