Premiery Warki 2024

Konsumenci oczekują nowości, nietypowych połączeń, zaskoczeń i znanych smaków w nowych aranżacjach. W odpowiedzi na te oczekiwania Warka przygotowała na sezon 2024 aż 4 piwne premiery!

W tym roku aura rozpieszcza nas upalnymi dniami już w kwietniu, piwne premiery na ten sezon cieszą nas więc już teraz! Przed nami coraz więcej ciepłych dni, popołudniowego relaksu, błogiego nicnierobienia i odpoczynku w gronie przyjaciół, spotkań na grillu czy na świeżym powietrzu – na wszystkie te okazje Warka przygotowała nowe propozycje.

W tym roku do oferty Warki dołączają 2 nowe propozycje ze Strefy Zero – Warki Radler 0,0%, którymi można się cieszyć każdego dnia, niezależnie od osobistych wyzwań i codziennych obowiązków, jakie stawia przed nami życie. Na sklepowych półkach czekają Warka Radler 0,0% Wiśnia z Cytryną, w którym słodycz i bogactwo dojrzałych wiśni zostaje przełamane kwaśną nutą cytryny oraz Warka Radler 0,0% Brzoskwinia z Mandarynką, w której soczystej mandarynce towarzyszy słodka brzoskwinia. Ale wybór na tym się nie kończy, ponieważ w sklepach dostępne są też smaki z lat poprzednich – Warka Radler 0,0% Cytryna, Warka Radler 0,0% Grejfrut z Pomarańczą, a także Warka Radler 0,0% Opuncja z Cytrusami dostępna wyłącznie w sieci sklepów Żabka. Razem to aż 5 bezalkoholowych radlerów, spośród których każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie.

Kolejne piwne premiery to nowa odsłona ubiegłorocznej innowacji – Warki Energy 0,0%, pierwszego w Polsce napoju energetycznego na bazie piwa bezalkoholowego z dodatkiem owocowej lemoniady. Warka Energy 0,0% to odpowiedź na zmieniające się trendy, szczególnie na oczekiwania młodych dorosłych, którzy chętnie konsumują napoje energetyczne, prowadzą aktywne życie i nie uznają kompromisów. Sezon 2024 to dwa nowe smaki: Warka Energy 0,0% Original o smaku klasycznego napoju energetycznego i soczysta, owocowa Warka Energy 0,0% Arbuz. W składzie znajdziemy piwo bezalkoholowe, mocno owocowe lemoniady, a także dodatki, które odpowiadają za szczególne właściwości tych napojów – naturalną kofeinę i ekstrakt z żeń-szenia, guaranę, witaminy z grupy B oraz cynk. Nowe smaki uzupełniają aktualną ofertę – egzotyczną Warka Energy 0,0% Mango i Cytrusy oraz zaskakującą Warka Energy 0,0% Ananas i Marakują.

Teraz więc pozostaje najtrudniejszy wybór – po który wariant Warki sięgnąć w pierwszej kolejności?