Desperados Virgin 0,0%

Bezalkoholowy wariant Desperadosa - Desperados Virgin 0,0% trafił właśnie do sklepów. Wpisuje się on w szerszy trend piw zero, które są coraz szerzej dostępne w sprzedaży, a co ważniejsze – są coraz częściej wybierane podczas zakupów.

To także odpowiedź na zmieniające się potrzeby konsumentów, którzy poszukują coraz większej różnorodności i produktów dopasowanych do ich bardziej aktywnego stylu życia. Ten trend jest szczególnie widoczny u młodego pokolenia. Młodzi dorośli nie zgadzają się na ograniczenia i rezygnację z tego na co mają ochotę ze względu na alkohol. Nowy, bezalkoholowy  wariant Desperadosa umożliwia im zabawę bez ograniczeń, zawsze i wszędzie. Desperados Virgin 0.0% dedykowany jest wszystkim, którzy wiedzą, jak bawić się spontanicznie i w każdej okazji potrafią dostrzec zabawowy pierwiastek. W napojach szukają orzeźwienia i smaku, ale w wersji bez alkoholu.

700_desperados_virgin.png

Desperados Virgin 0,0% stawia na znane i lubiane połączenie smaku piwa oraz cytrusów. Jak podkreślono w informacjach na temat nowego wariantu – nowy Desperados nie idzie na kompromisy, jeśli chodzi o smak. Orzeźwienie i odświeżenie jest najważniejsze, a charakterystyczny akcent pochodzący z cytryny ma podkreślać jego wakacyjny charakter dzięki skojarzeniom z letnią lemoniadą.

Bezalkoholowy wariant dołącza do rozbudowanego portfolio marki, gdzie znaleźć możemy klasyczne, znane od lat piwo o smaku tequili, energetycznego Desperadosa Red z dodatkiem guarany, wariant z limonką i kaktusem oraz interpretacje popularnych drinków w wydaniu Desperadosa – Mohito, Whisky Sour oraz tegorocznej nowości Strawberry Margarita. Każdy kto kocha dobrą zabawę z pewnością znajdzie w tym zestawie coś dla siebie.

Desperados

Desperados - pierwsze na świecie piwo o smaku tequili. Wyjątkowy smak, który rozkręci każdą imprezę i nada charakter codzienności. Z nim każda chwila staje się intensywna i...
Czytaj dalej