Warszawski Lotny Festiwal Piwa

Adres

PGE Narodowy, al. Ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

https://www.facebook.com/events/pge-narodowy/1-warszawski-lotny-festiwal-piwa/437772756791623/

Data wydarzenia

28 czerwca, 2019 - 30 czerwca, 2019

Kolejna odsłona Lotnego Festiwalu Piwa Rzemieślniczego przed nami - tym razem w ostatni weekend czerwca piwną stolicą Polski stanie się Warszawa. Lotny Festiwal Piwa Rzemieślniczego to idealny plan na wolne dni.

W dniach 28-30 czerwca na placu przy PGE Narodowym odbędzie się pierwsza edycja Lotnego Festiwalu Piwa w stolicy. To będzie wielkie święto piwa!

Kubki smakowe piwoszy rozpieszczać będą między innymi BERHET, Browar Rzemieślniczy Lasowiak, Browar Za Miastem, Browar Dwóch Braci, Browar BeerLab, Browar PINTA, Browar Świdnida, Brovca, Browar Stu Mostów, Staromiejski Piwowar, The Garage Monks Browar, browar PERUN oraz rozbudowana strefa food trucków, gdzie goście będą mogli spróbować potraw z całego świata. W sumie na wydarzeniu pojawi się kilkanaście browarów z Polski i z zagranicy. Przygotujcie się więc na prawdziwą ucztę!

Warszawska edycja Lotnego Festiwalu Piwa rozpocznie się w piątek o 15, a bawić będzie się można do 23, w sobotę organizatorzy zapraszają od 12 do 23, zaś w niedzielę do 20.

Top 3 piwne miejsca w Warszawie

W Warszawie jest coraz więcej pubów, gdzie można wypić świetne rzemieślnicze piwo. Zagraniczne sztosy, niszowe krafty z małych browarów i petardy piwnego świata dostępne są w wielu...
Czytaj dalej

Lotny Festiwal Piwa to również świetna okazja, aby pomóc. W drugim dniu festiwalu odbędzie się licytacja charytatywna na rzecz jednego z podopiecznych fundacji Siepomaga. Wspomagając szczytny cel będzie można zdobyć unikatowe gadżety dostarczone przez wystawców festiwalu.

Oprócz doskonałego piwa uczestnicy mogą liczyć na dobrą zabawę – podczas festiwalu usłyszycie m.in. Blackberry Brothers bluesowo-rockowy zespół z Wrocławia. Nie zabraknie też piwnych rozmów i prelekcji. Będzie można dowiedzieć się ile tak naprawdę kosztuje produkcja piwa i od czego warto zacząć swoją przygodę z piwem kraftowym.

Wstęp na imprezę jest darmowy. Organizatorami imprezy są: Craft Event i Piwny Klub.