Open’er rusza już 28 czerwca!

Adres

Gdynia, lotnisko Gdynia-Kosakowo

https://opener.pl

Data wydarzenia

28 czerwca, 2017 - 1 lipca, 2017

Open’er Festival to jeden z największych i najbardziej nowoczesnych festiwali muzycznych w Polsce. Cztery dni imprezy dostarczają ogrom muzycznych i artystycznych emocji.

Pięć scen, wystawy sztuki, teatr, moda i design do tego strefa sportu, silent disco i oczywiście doskonałe piwo, to wszystko czeka na miłośników muzyki i piwa już 28 czerwca na lotnisku Gdynia-Kosakowo.

W tym roku największymi gwiazdami festiwalu zostali artyści światowej sławy, bo kto nie słyszał o Radiohead czy Foo Fighters?! Oprócz popularnych rockowych wyjadaczy wystąpi wschodząca gwiazda muzyki pop ostatnich kilku lat The Weekend, Lorde czy M.I.A. Kojarzycie nazwisko Knowles? A wiecie, że słynna Beyonce ma równie piękną i utalentowaną siostrę Solange? Ona również wystąpi na tegorocznym Open’er. Przyjmijcie ją ciepło!

Na terenie festiwalu będzie można też obejrzeć kilka niesamowitych spektakli teatralnych z Magdaleną Cielecką, Mają Ostaszewską, Andrzejem Chyrą i Maciejem Stuhrem w rolach głównych.

Po upalnym dniu i rozgrzewających koncertach najlepiej udać się po chłodne, orzeźwiające piwo. Na terenie festiwalu możecie odwiedzić strefę Specjalności Żywca, oraz strefy Heinekena i Desperadosa.

Jeśli nie chcecie aby piwo za bardzo zawirowało Wam w głowach to spróbujcie nowego Heinekena 3.

Dobrej zabawy!