Beer Geek Madness 2024

Adres

Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych Czasoprzestrzeń, ul. Tramwajowa 1-3, 51-621 Wrocław

https://beergeekmadness.pl/

Data wydarzenia

12 kwietnia, 2024 - 13 kwietnia, 2024

Beer Geek Madness to coroczny festiwal piw kraftowych, który w ciągu swojej historii stał się jednym z najbardziej elektryzujących wydarzeń tego typu w Polsce i Europie. Festiwal organizowany jest przez Browar Stu Mostów przy współudziale miasta Wrocław i przyciąga piwowarów oraz miłośników piwa z całego świata. W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia w Centrum CZASOPRZESTRZEŃ. Jubileuszowa edycja festiwalu odbywa się pod hasłem „Future”.

Beer Geek Madness to doskonała okazja dla miłośników piwa, aby spróbować wyjątkowych, rzemieślniczych piw, które trudno dostępne są na co dzień w Polsce. Tegoroczna dziesiąta już edycja festiwalu przyciągnie 31 browarów zagranicznych. Będziemy mieli okazję poznać piwa z różnych stron świata, począwszy od niemieckich browarów przez browary ze Stanów Zjednoczonych, liczne reprezentacje z kolebki piw stylu ale, jaką jest Wielka Brytania, aż po bardziej egzotyczne kraje, takie jak m.in. Bułgaria, Włochy, Grecja czy Hiszpania. Polskę reprezentować będzie z kolei ponad 20 browarów. Nie zabraknie też producentów cydru. Beer Geek Madness to idealna okazja dla miłośników piwa, aby poszerzyć swoje horyzonty i poznać nowe smaki piw kraftowych z całego świata.

Na festiwalu będzie można oczywiście spróbować premierowych piw, stworzonych specjalnie na to wydarzenie. Jednak byłoby to zaskakujące, gdyby sam Beer Geek Madness nie miało swojego własnego, wyprodukowanego specjalnie na tę okazję piwa festiwalowego. Dlatego organizator – Browar Stu Mostów – we współpracy z trzema zaprzyjaźnionymi browarami: japońskim Uchu, kanadyjskim Third Moon i brytyjskim Beak – przygotował trzy unikalne piwa o nazwach: DOUBLE, IPA i FUTURE.

Formuła Beer Geek Madness jest bardzo prosta: płacisz raz, a następnie możesz degustować tyle piwa, ile chcesz. Każdy uczestnik otrzyma szkło festiwalowe, do którego będą serwowane piwa w próbkach 100 ml. Piwa będą rozlewane aż do wyczerpania zapasów. Opcje biletów to Madness, Geek i Beer, a ich cena uzależniona jest od liczby dni uczestnictwa i dodatkowych bonusów, takich jak koszulka BGM, torba festiwalowa oraz wejście na festiwal godzinę wcześniej.

  • Bilet Madness – dwudniowy + szkło degustacyjne + koszulka BGM + torba festiwalowa + wejście na festiwal godzinę wcześniej – 733,95 zł
  • Bilet Geek – dwudniowy + szkło degustacyjne – 492,45 zł
  • Bilet Beer jednodniowy (piątek lub sobota) + szkło degustacyjne – 271,95 zł