8 spotkanie wielkopolskich kapslarzyMokra 2, 61-766 Poznań

Unikalna atmosfera, wymiany kolekcjonerskie, dużo świetnej zabawy i miły czas spędzony przy ulubionym piwie czeka na wszystkich birofilów w Poznaniu w sobotę 15 października.

To właśnie w poznańskim Multi Tap Dom Piwa, przy ul. Mokrej 2 obędzie się zlot kolekcjonerów, piwowarów, piwoszy i wszystkich pasjonatów piwa z okazji 8 Spotkania Wielkopolskich Kapslarzy.

Kolekcjonerzy birofiliów to niezwykłe grono, które łączą wieloletnie przyjaźnie podsycane przez wspólną pasję. Spotkanie przyciąga nie tylko tych z wieloletnim doświadczeniem, ale także początkujących pasjonatów. Impreza to wyjątkowa okazja do propagowania kultury piwnej, pochwalenia się swoją kolekcją lub jej uzupełnienia, dzielenia się swoją pasją i po prostu rozmów przy najlepszym piwie.

Multi Tap Dom Piwa, w którym odbędzie się spotkanie oferuje aż 12 kranów z piwem beczkowym, 200 różnych piw butelkowych. Impreza zaczyna się o godzinie 16:00.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji być na spotkaniu Kasplarzy, to warto wybrać się tam choć raz, by poczuć tą niesamowitą atmosferę tworzoną przez ludzi, którzy podzielają piwne zainteresowania.

05 października 2022 Birofilia.org