Piwiarnia Warecka Przemyśl

Status

Funkcjonuje

https://www.facebook.com/piwiarniaprzemysl/

Adres

Rynek 20, 37-700 Przemyśl

Świetna i przemiła obsługa, dobre piwo oraz tradycyjne dania polskie oraz inspiracje kuchni azjatyckiej to tylko część atutów Piwiarni Wareckiej w Przemyślu.

Piwiarnia Warecka w Przemyślu to jedno z 73 miejsc, które oprócz nazwy łączy wysoka jakość obsługi, świetne, orzeźwiające piwo oraz wyśmienita kuchnia, która każdemu przypadnie do gustu. Piwiarnie Wareckie to sieć lokali, które utrzymane są w stylistyce eleganckiego klubu, gdzie można napić się piwa, przekąsić małe co nieco oraz dostarczyć sobie sportowych emocji na najwyższym poziomie, zdobyły one szturmem całą Polskę.

Przemyska piwiarnia znajduje się w centrum miasta na Rynku, pod nr 20. Doskonała lokalizacja zapewnia pubowi ciągły dopływ nowych gości, a co za tym idzie częste wymiany podpinanych pod nalewaki beczek z piwem. Dzięki temu trunek jest zawsze świeży i smaczny. Piwa można napić się ze specjalnie stworzonych pokali dostosowanych do różnych piwnych stylów, trunek podawany jest też oczywiście w odpowiedniej dla niego temperaturze. Chłodne piwo latem ma same atuty – w gorące dni gasi pragnienie, orzeźwia i przynosi ulgę. W letni skwar najlepiej usiąść w ogródku piwnym, gdzie można skryć się w cieniu dużych parasoli, korzystając jednocześnie z uroków pięknej pogody. Jesienią i zimą można ulokować się w przestronnym wnętrzu na jednej z kanap, które wraz ze stolikiem odgrodzone są od siebie niewysokimi przegrodami tworząc osobne boksy, dzięki czemu stworzona jest bardziej intymna atmosfera. Osoby spragnione kontaktu z innymi bywalcami lokalu zawsze mogą wybrać miejsce przy barze, za którym stoi kompetentna obsługa, która z przyjemnością podyskutuje o złotym trunku i podzieli się ciekawostkami dotyczącymi piwa.

W Piwiarni Wareckiej często transmitowane są najważniejsze rozgrywki piłki nożnej oraz inne znaczące wydarzenia sportowe. Tutaj można przyjść i głośno dopingować oraz kibicować sportowcom w biało-czerwonych strojach. Jak wiadomo w trakcie intensywnego trzymania kciuków za „naszych” można porządnie zgłodnieć. W menu znajdują się zarówno dania obiadowe, jak i kolacyjne oraz oczywiście przekąski, przeważa kuchnia polska, jednak w menu znajdą się przysmaki kuchni azjatyckiej czy amerykańskiej. O świeże składniki do sycących, tradycyjnych zup, mięs czy chrupiących sałatek dba sam szef kuchni, który codziennie poleca inny zestaw jako danie główne.

Pozycje znajdujące się w karcie dań można również zamówić online, jednak najlepiej jest przyjść do Piwiarni i na własnej skórze sprawdzić przyjazną, swobodną atmosferę tego miejsca.

 

Fotografie: Piwiarnia Warka Przemyśl