Bila Krotoszyn

Status

Funkcjonuje

https://www.facebook.com/BilaKrotoszyn

Adres

ul. Adama Mickiewicza 9, 63-700 Krotoszyn

Macie ochotę na bilard i świetne rzemieślnicze piwo? Tak możecie spędzić wolny czas w pubie Bila w Krotoszynie.

W Krotoszyńskim Centrum Bilardowym oprócz profesjonalnych graczy i czterech stołów bilardowych można znaleźć również świetne piwa rzemieślnicze. Pub Bila prowadzony jest przez pasjonatów sportu i kraftów, dzięki temu dostępna jest bogata oferta rzemieślniczych trunków w butelkach.

Lokal urządzony jest minimalistycznie, główne skrzypce grają tu dobrze oświetlone, profesjonalne stoły bilardowe. Na ścianach znajdują się nagrody, wyróżnienia i plakaty związane z bilardem. Bila składa się z dwóch pomieszczeń, gdzie jedna sala przeznaczona jest dla zawodników i obserwatorów gry, a druga to typowy pub. Bila wyróżnia się nietypowym kolorem ścian –  są one pomarańczowe! Ciepły wystrój i nietypowe kolory dodają energii graczom i tworzą przyjemny, przytulny klimat. Wnętrze pubu wypełnione jest stolikami z wygodnymi kanapami i fotelami. Można tu świetnie wypocząć.

Wielochmiel

Dziewiętnaście kranów na dwóch barach, dwa poziomy w lokalu oraz mnóstwo piwnej wiedzy i dobrej zabawy. Tak wygląda krakowski Wielochmiel, z którego ścian spoglądają wrocławskie krasnale z...
Czytaj dalej

Bar wyposażony jest w butelkowane piwa rzemieślnicze. Znajdziemy tutaj perełki polskiego i zagranicznego kraftu. Często na półce za barem goszczą wyroby takich browarów jak: Browar Ursa Maior, Palatum, Browar Nepomucen, Browar Milicz, Rock Mill, Wrężel, Browar Zakładowy, Pracowania Piwa, Kingpin, Trzech Kumpli, Browar na Jurze, Browar Stu Mostów i inne. Piwo podawane jest w szkle odpowiednio dostosowanym do gatunku. Barmani są dobrze zorientowani w świecie rzemieślniczych trunków, dlatego potrafią podpowiedzieć, na które piwo się skusić, by być zadowolonym z wyboru.

W Bili odbywają się liczne wydarzenia, jak np. bilardowe rozgrywki, zawody w darta, czy transmisje meczów na dużym ekranie, warto tu przyjść na koncerty, które odbywają się tu co około 2-3 tygodnie. 2 razy w miesiącu można pobawić się i błysnąć wiedzą w środowych quizach. Pub Bila to świetny przykład prężnie działającego miejsca spotkań w niewielkim miasteczku, gdzie można napić się wybornego piwa oraz zanurzyć się piwnymi sportowym świecie.