Nowe Warki Radler

Warka Radler to najbardziej dynamicznie rozwijająca się marka na rynku piw smakowych. Niskoalkoholowe piwa o orzeźwiających, owocowych smakach oraz bezalkoholowe warianty stanowią dobrą alternatywę dla słodkich napojów gazowanych.

Każdy kolejny sezon przynosi nowe smaki – owocowe innowacje to idealnie uzupełnienie letniej atmosfery niczym nieskrępowanych eksperymentów, luzu i zabawy. W imprezowy nastrój na pewno wprowadzą nas kolejne gorące nowości przygotowane na sezon 2021. W tym roku powitamy aż 3 nowe smaki, a większość z nich to warianty całkowicie pozbawione alkoholu dla jeszcze większej wolności i radości na co dzień, w każdej sytuacji i niezależnie od okoliczności!

Rodzina Warki Radler rozwija się dzięki nowościom – polscy konsumenci wręcz oczekują nowych smaków i zaskakujących połączeń. Połączenie kiwi z pigwą i ananasa z cytrusami to naprawdę ciekawe smaki, które już wkrótce zagoszczą na sklepowych półkach.

– mówi Klaudyna Konarzewska, Brand Manager Warki Radler.

700_nowe_warki_radler.png

Już w marcu na sklepowych półkach zagości bezalkoholowe połączenie znanych i lubianych cytrusów, będących wizytówką radlerów, ze słodkim i egzotycznym smakiem ananasów wprost z rajskiej plaży. Drugim nowym smakiem w rodzinie radlerów 0,0% będzie w tym sezonie dość nietypowe połączenie kiwi z pigwą – orzeźwiające, mocno owocowe i zupełnie zaskakujące. Dodatkowo do wariantów Warki Radler dołączy w tym sezonie również piwny miks o zawartości 3,5% alkoholu – w tym wypadku Grupa Żywiec stawia na wybuchową nowość, na sklepowych półkach możemy się spodziewać jedynego w swoim rodzaju granatu z pomarańczą!

Radlery

Gdy słońce wygląda zza chmur sięgamy po orzeźwiające trunki, które gaszą pragnienie i wprawiają w dobry nastrój. Kochają je kobiety, jednak pierwotnie przeznaczone były dla wielbicieli rowerów....
Czytaj dalej

Poszukiwanie nowych smaków jest wpisane w działania Warki Radler. W sezonie 2020 Warka mogła się poszczycić największą liczbą nowości w całym portfolio Grupy Żywiec – do klientów trafiły aż 3 nowe smaki, które znalazły swoje stałe miejsce na rynku: Warka Radler Rabarbar z truskawką 0,0%, Cytryna 3,5%, Malina z Cytrusami 3,5%, które dołączyły do wariantów o dłuższej historii takich jak: Cytryna 0,0%, Grejpfrut z Pomarańczą 0,0%, Ananas z Cytrusami 0,0% oraz jedynego radlera w ofercie warzonego z wykorzystaniem ciemnych słodów Warka Radler Ciemne Cytrynowe 0,0%.

Na klientów w tym sezonie czekać więc będzie w sklepach aż 9 rożnych Radlerów z Warki, więc miłośnicy mocno owocowych smaków i letniego orzeźwienia będą mieli z czego wybierać! A Wy który wariant Warki Radler lubicie najbardziej?