Desperados orzeźwia marakują

Oto dwa nowe warianty najbardziej imprezowego piwa - nocą zabawę rozkręci Desperados Exotic Rum 4,5%, a na letni dzień pełen wrażeń przyda się Desperados Tropical Twist 0.0%

Wiosna to czas, gdy na rynku piwnym pojawia się najwięcej premier, a browary starają się przewidzieć preferencje konsumentów w danym sezonie i prześcigają się w prezentacji swoich pomysłów. Zwłaszcza młodzi dorośli, są wymagający, ciągle poszukują nowości i chcą testować nowe smaki, więc piwne marki starają się nadążyć za zmieniającymi się jak w kalejdoskopie gustami i modami. W tym roku Desperados stawia na marakuję!

Polska jest jednym z 35 krajów, gdzie piwosze mogą cieszyć się Desperadosem. To modne, imprezowe piwo ma grono swoich wiernych fanów, którzy w tym roku mają okazję skosztować aż dwóch nowych smaków z nutą marakui. Marka rozwija swoją ofertę na naszym rynku proponując dwa dedykowane smaki zbliżone do siebie, a jednak całkiem inne, przeznaczone na różne okazje – jeden z wersji alkoholowej, po raz pierwszy z rumem – Desperados Exotic Rum 4,5%, a drugi w bezalkoholowej – Desperados Tropical Twist 0.0%. Egzotyczne inspiracje doskonale pasują do letnich dni oferując wspaniałe orzeźwienie – Desperados Exotic Rum 4,5% rozkręci plażową zabawę, a Desperados Tropical Twist 0.0% pozwoli na chwilę wytchnienia, gdy kalendarz jest wypełniony po brzegi.

Miłośnicy Desperadosów w całej Polsce mają teraz do wyboru aż 9 różnych wariantów swojego ulubionego piwa, w tym dwa bezalkoholowe 0,0%. Poza tegorocznymi nowościami mamy do wyboru tradycyjnego Desperadosa, Desperados Red z guaraną, a także smaki inspirowane popularnymi drinkami takie jak Desperados Mojito, Desperados Whisky Sour, Desperados Strawberry Margarita, a także limonkowy Desperados Lime o obniżonej zawartości alkoholu oraz Desperados Virgin 0,0%, na te okazje, kiedy nie można sobie pozwolić na procenty.

Piwa lekkie

Piwa lekkie wraz z trunkami bez procentów to jedne z najczęściej wymienianych trendów w podsumowaniach roku 2021. Warto przyjrzeć się im bliżej i dowiedzieć się co tak...
Czytaj dalej

W ostatnich latach podążając za preferencjami konsumentów, zwłaszcza młodych dorosłych, marka stawia na piwa o mniejszej niż dotychczas zawartości alkoholu – mocne warianty Desperadosa o 6% a nawet 7% zawartości alkoholu mają swoich wiernych fanów, ale rozwój marki w ostatnich latach koncentruje się przede wszystkim na lżejszych piwach. W ubiegłym roku pojawił się pierwszy wariant bezalkoholowy- Desperados Virgin 0,0%, a wśród tegorocznych propozycji dostępna jest kolejna opcja bez alkoholu. W ten sposób dostępność lżejszych, owocowych wariantów równoważy wybór wśród mocniejszych piw, z których marka Desperados była znana na początku. W tej chwili każdy fan Desperadosa może wybrać coś dla siebie z szerokiego wachlarza opcji w zależności od okazji – propozycje marki różnią się pod względem smaku – od tradycyjnego piwa z nutą tequili po owocowe imprezowe drinki, zawartość alkoholu waha się od 7% w wypadku Whisky Sour do zera, w wypadku dwóch wariantów bezalkoholowych.

800_wszystkie_smaki_desperadosów.png

Dla fanów Desperadosa marka przygotowała też nie lada gratkę – szuka przetesterów, którzy przetestują dla niej nowe warianty, a w późniejszym czasie także nowości czy smaki dostępne na innych rynkach. By zgłosić się na ambasadora marki wystarczy kod spod kapsla – każdy fan piwa o smaku tequili z pewnością dysponuje wieloma takimi dowodami swojego przywiązania ;) Rejestracja odbywa się na stronie przetestersmakow.despe.pl.