Bezalkoholowe nowości Żywca 2024

Jak wynika z opublikowanych niedawno danych Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego Browary Polskie segment piw bezalkoholowych cieszy się niesłabnącą popularnością. Żywiec na start sezonu proponuje aż 3 nowe warianty bez procentów.

Konsumenci ciągle poszukują nowości i świeżych, ciekawych smaków. Nic więc dziwnego, że producenci starają się nadążać za szybko zmieniającymi się gustami, co roku zadając sobie pytanie – co w tym roku pokochają fani chmielowego trunku?

Piwo bezalkoholowe ma swoich zagorzałych fanów oraz spore grono osób, które sięgają po nie w określonych sytuacjach, np. w pracy lub kiedy prowadzą samochód. Na szczęście piwo bez procentów nie niesie ze sobą ograniczeń typowych dla tradycyjnych, alkoholowych wariatów, więc można się nim cieszyć zawsze, bez względu na swoje plany, dietetyczne ograniczenia, codzienne sytuacje, czy zobowiązania. Można cieszyć się ulubionym smakiem bez negatywnych konsekwencji i bez ograniczeń, sięgając po piwne i owocowe orzeźwienie zawsze wtedy, kiedy mamy na to ochotę. Nowe warianty bezalkoholowe Żywca doskonale pasują do tej wizji, gotowe uprzyjemnić nam ciepłe miesiące, owocowy smak oraz orzeźwienie niezbędne w upalne dni.

W tym roku Żywiec po raz kolejny przygotował nowe propozycje smakowe oparte o owocowe nuty. Pierwszą z nich jest Żywiec Malinaż z nutą Trawy Cytrynowej 0,0%, czyli soczyste, letnie owoce znane każdemu z nieco bardziej egzotycznym, nietypowym i odświeżającym dodatkiem cytrusowym. Drugi to Żywiec Miętaż z nutą Bergamotki 0,0%, gdzie chłodzący efekt mięty, połączony został z rześkim, energetycznym i orzeźwiającym aromatem bergamotki. Trzecia nowość to propozycja dedykowana wyłącznie dla sieci sklepów Żabka – Żywiec Mandarynaż z nutą Kardamonu 0,0% – egzotyczne połączenie przywodzące na myśl wakacje w ciepłych krajach, gdzie słodko kwaskowaty smak owoców dojrzewających w słońcu podkreślony został korzennym, przyprawowym dodatkiem. Wszystkie tegoroczne nowości bezpośrednio odpowiadają na preferencje młodych konsumentów, są łagodne, pozbawione specyficznej piwnej goryczki, bardzo pijalne, smaczne i orzeźwiające.

Owocowe propozycje Żywca 0,0% to nie tylko tegoroczne nowości, ale także nowości wprowadzone w ubiegłym roku – Żywiec Grejpfruż z nutą Acai 0,0%, Żywiec Lemonż z nutą Cola 0,0%, Żywiec Tropikaż z nutą Imbiru 0,0% oraz dostępny wyłącznie w sieci sklepów Żabka Żywiec Pomelonż z nutą Cytrusów 0,0%.

Razem to aż 7 różnych smaków bez procentów! Jest z czego wybierać! To co, który najpierw?