Z innej beczki

Status

Funkcjonuje

https://pl-pl.facebook.com/wielokran.z.innej.beczki/

Adres

ul. Moniuszki 6, 90-111 Łódź

Z Innej Beczki zachwyca prawdziwym miejskim ogrodem w samym sercu imprezowej części Łodzi. Tutaj można w spokoju napić się dobrego, głównie polskiego piwa i odpocząć wśród zieleni.

Piwiarnia Z Innej Beczki zlokalizowana jest  w samym sercu miasta. W przeciwieństwie do innych lokali można tutaj znaleźć dużo przestrzeni dla siebie zarówno we wnętrzu, jak i latem na obszernym tarasie-ogrodzie. Miłośnicy zieleni w ciepłe wieczory przychodzą wypoczywać na leżakach wśród roślin, sącząc kraftowe piwo. Lokal znajduje się w piwnicy willi Meyera. Pięknie odrestaurowany, zabytkowy budynek zachwyca oryginalnymi detalami architektury i przystosowaniem do nowoczesnych funkcji, które obecnie pełni.

Wnętrze lokalu utrzymane jest w minimalistycznym stylu, zachowane są oryginalne drewniane elementy, które zostały pieczołowicie odnowione. Pasujące do nich drewniane stoliki są odpowiednio rozstawione – nie ma wrażenia ścisku, a goście mają zapewnioną niezbędną dozę prywatności, chociaż miejsc jest sporo, a wnętrza są kameralne i przytulne. W ciepłe dni na całą szerokość otwarte są przeszklone drzwi na przestronny taras, gdzie w letnie popołudnia i wieczory można wypocząć przy romantycznym świetle lampek.

W multitapie Z Innej Beczki każdy miłośnik piwa znajdzie coś dla siebie. 12 kranów, z których leją się często rotujące piwa z polskich browarów rzemieślniczych i kontraktowych to nie wszystko. Można wybierać z szerokiego menu piw butelkowanych, a osoby, które nie chcą lub nie mogą pić alkoholu będą zadowolone z szerokiej gamy trunków bezalkoholowych.

Miejsce słynie nie tylko z dobrego piwa, ale także cyklicznych imprez i spotkań. Swingowe potańcówki, koncerty , piwne quizy oraz wykłady, prelekcje i wystawy podróżników, to tylko niektóre z wydarzeń, które odbywają się w lokalu co środę. Warto więc zajrzeć na piwo i przy okazji łyknąć odrobinę kultury w środku tygodnia.

Fotografie: Z innej beczki