NINE’s – świątynia sportu w sercu Warszawy

Status

Funkcjonuje

https://nines.com.pl/

Adres

00-884 Warszawa, ul. Haberbuscha i Schielego 6

Ponad 1300 metrów kwadratowych na 4 poziomach, kilkadziesiąt ekranów i telewizorów ze sportowymi transmisjami. No i oczywiście Robert Lewandowski, który jest jednym z trzech udziałowców NINE's Restaurant & Sports Bar!

W skład NINE’s wchodzi sports bar, dwupoziomowa restauracja oraz unikalna przestrzeń eventowa z prawdziwą trybuną, a także ogród, który docelowo będzie całoroczny. To 3 przestrzenie, które są ze sobą spójne, ale jednocześnie różnią się na tyle, by dawać gościom inne doświadczenia. NINE’s to świątynia sportu, nie tylko piłki nożnej, chociaż osoba Roberta Lewandowskiego stanowi tutaj ważny element i my, Polacy, najbardziej emocjonujemy się tą dyscypliną. NINE’s chce oddać hołd wszystkim sportowcom, co znajduje odzwierciedlenie w wystroju tego miejsca.

Menu NINE’S to kuchnia amerykańska w zdrowym wydaniu z azjatyckim i polskim twistem. Nacisk położony jest na to, żeby pokazać, że jedzenie uznawane za niezdrowe, wcale nie musi takie być, a posiłki takie jak burger czy frytki mogą być zbilansowane i jednocześnie niezwykle smaczne. Dbałość o składniki i niestandardowe połączenia smaków, by zaskoczyć gości – to znak rozpoznawczy Tadeusza Mullera, kreatora menu NINE’s. Wszystko po to, by wzbudzić nie tylko emocje sportowe, ale też te na talerzu, związane z jedzeniem. Gwiazdą tutejszej kuchni są rzemieślnicze, puszyste pretzle bawarskie – wypiekane na miejscu w specjalnym piecu, według autorskiej receptury a także Almond Milk Bar – oferujący koktajle na bazie własnej produkcji autorskiego „mleka” migdałowego.

Którą dzielnicę Warszawy lubisz najbardziej?

Wybierzesz Wolę i Ochotę? Lubisz Włochy? Sięgniesz po Śródmieście? Skusi Cię Wilanów? A może kochasz Pragę? Wybór należy do Ciebie!
Czytaj dalej

Jednak sports bar to przestrzeń, gdzie dominują sportowe emocje, a jedzenie schodzi na dalszy plan – to ponad 20 ekranów, 4 niezależne sygnały do oglądania transmisji sportowych, oktagonalny bar oraz karty dań i baru dopasowane do dzielenia się i przeżywania sportowych emocji razem. W sports barze piwo serwowane jest w wyjątkowych kuflach nawiązujących do najlepszych bawarskich wzorców. Są one ozdobione podwójnym logo Nine’s i Heinekena, który jest partnerem lokalu ze względu na swoje trwające od ćwierć wieku partnerstwo z Ligą Mistrzów UEFA. Oprócz tego można w NINE’s spróbować wielu różnych piwnych koktajli – piwo kojarzy się głównie z mężczyznami, a tu możemy poznać jego bardziej kobiecą, lekką odsłonę. To kolejny przykład tego, jak można zaprezentować powszechnie znane smaki w zupełnie nowy, odkrywczy sposób.

Przestrzeń eventowa, zwana Fan Zone, to nowa jakość świętowania sportowych wydarzeń – znajdują się tu trybuny, takie jak na stadionach, żeby poczuć prawdziwe sportowe emocje w gronie kibiców. Miejsca są biletowane, lecz zamiast murawy znajdziemy tu wielki ekran, co może przywodzić na myśl salę kinową. To miejsce na największe transmisje sportowe, nie tylko związane z piłką nożną, ale także z innymi dyscyplinami. Na co dzień natomiast przestrzeń ta będzie służyć organizacji wydarzeń, zarówno prywatnych, jak i firmowych, które w ten sposób zyskują swoje osobne, dedykowane miejsce.

NINE’s  znajduje się w sercu Browarów Warszawskich, między ul. Grzybowską a ul. Żelazną, przy ul. Haberbuscha i Schielego 6. Lokal znajduje się w historycznym budynku warzelni, który został pięknie odrestaurowany, a wystrój podkreśla urok tego miejsca i eksponuje piękne, oryginalne elementy wszędzie, gdzie to możliwe.

Sports bar jest  czynny od godz. 17:00, Restauracja od już 12:00, a wkrótce oferta NINE’s zostanie rozszerzona także o śniadania. Do zobaczenia na miejscu!