Niebo

Status

Funkcjonuje

Adres

Nowy Świat 21, 00-046 Warszawa

Klub Niebo to nowa propozycja na rozrywkowej mapie Warszawy. Wyjątkowe miejsce, gdzie znajdą coś dla siebie miłośnicy sztuki, muzyki, zabawy i oczywiście piwa!

Stylowe wnętrze przedwojennej kamienicy w ciągu dnia wypełniają wystawy dzieł młodych twórców, organizowane będą tam również pokazy filmów, spotkania z ciekawymi osobistościami z kraju i zagranicy. Wieczorem natomiast 800 metrów kwadratowych zamienia się w klub z niebanalną muzyką i świetnymi trunkami.

Osoby lubiące życie nocne z pewnością świetnie będą się bawić podczas imprez stylizowanych na różne epoki muzyczne np. noc w klimacie lat 90, czy na koncertach nietuzinkowych artystów prezentujących różne style muzyczne od indie popu, przez folk, aż po klasyczny jazz. A co najważniejsze przy wspaniałych dźwiękach można napić się piwa z browaru w Cieszynie. Degustując West Coast IPA, Red Roeselare Ale czy Lagera Cieszyńskiego oraz innych piw z Browaru Zamkowego można poczuć “niebo w gębie”.

Oryginalny smak piwa sezonowego skomponuje się idealnie z kameralnym wieczorem przy nostalgicznych dźwiękach jazzu, orzeźwiające Pszeniczne doda energii do tańców i pląsów na parkiecie w trakcie szalonych nocy, a historyczne Mastne perfekcyjnie nadaje się do sączenia w trakcie projekcji filmowych. W menu znajdują się wszystkie piwa warzone w Cieszynie.

Na lokal łączący pokolenia, oryginalny klub taneczny, scenę koncertową oraz galerię sztuki z niecierpliwością czekało wiele osób nie tylko ze Stolicy. Pozytywne przyjęcie Nieba, potwierdza potrzebę tworzenia wyjątkowych miejsc o świeżym podejściu do rozrywki zarówno dla ciała jak i duszy. 

Niebo to dobre miejsce zarówno na rozrywkę po męczącym tygodniu, spotkanie z przyjaciółmi lubiącymi potańczyć czy na nietuzinkową randkę z dziewczyną o duszy artystki. Wszystkie klubowe atrakcje czekają na miłośników piwa, zabawy i wydarzeń „kulturalno-artystycznych” na Nowym Świecie 21 w Warszawie.