Łódzka Giełda BirofilówPiwoteka Narodowa ul. 6 Sierpnia 1/3, 90-606 Łódź

Setki kapsli, butelek, etykiet, kufli, pokali, szklanek, otwieraczy czy podstawek, czyli IV Łódzka Giełda Birofilów już 7 maja!

IV Łódzka Giełda Birofilów w tym roku odbędzie się 7 maja w godzinach 8.30-14.00, w Piwotece Narodowej. Miłośnicy złotego trunku oraz wszystkiego, co z nim związane, spotykają się w stale rosnącym gronie. Na giełdzie można nabyć współczesne piwne akcesoria, a także zabytkowe skarby. Transakcje zawierane są z wypiekami na twarzy, czasami po zażartych targach! Prawdziwi hobbyści dla unikatowego eksponatu do swojej kolekcji potrafią zrobić niemalże wszystko! Na giełdzie można znaleźć ciekawe piwne artefakty oraz zdobyć mnóstwo wiedzy od specjalistów i miłośników piwa. Niektórzy kolekcjonerzy są zafascynowani swoim hobby od lat, inni dopiero zaczynają swoją przygodę ze zbieractwem, jednak piwna pasja jednoczy wszystkich, młodszych i starszych, profesjonalistów i amatorów.

Warto wybrać się choć raz na giełdę, by poczuć niesamowitą atmosferę tego typu imprez, które gromadzą często pasjonatów z całego kraju. Giełda Birofilów w Łodzi, ze względu na lokalizację w centrum kraju, jest świetnym pretekstem do spotkania z osobami podzielającymi piwne zainteresowania. Oprócz poznawania nowych ludzi można oczywiście napić piwa ze starymi przyjaciółmi!

12 lutego 2016 Birofilia.org