Łódzka Giełda BirofilówPiwoteka Narodowa , ul. 6 Sierpnia 1/3, 90-606 Łódź

Setki kapsli, butelek, etykiet, kufli, pokali, szklanek, otwieraczy czy podstawek, czyli IV Łódzka Giełda Birofilów już 7 maja!

VI Łódzka Giełda Birofilów w tym roku odbędzie się 21 kwietnia w godzinach 8.30-13:30, w Piwotece Narodowej. Miłośnicy złotego trunku oraz wszystkiego, co z nim związane, spotykają się w stale rosnącym gronie. Na giełdzie można nabyć współczesne piwne akcesoria, a także zabytkowe skarby. Transakcje zawierane są z wypiekami na twarzy, czasami po zażartych targach! Prawdziwi hobbyści dla unikatowego eksponatu do swojej kolekcji potrafią zrobić niemalże wszystko! Na giełdzie można znaleźć ciekawe piwne artefakty oraz zdobyć mnóstwo wiedzy od specjalistów i miłośników piwa. Niektórzy kolekcjonerzy są zafascynowani swoim hobby od lat, inni dopiero zaczynają swoją przygodę ze zbieractwem, jednak piwna pasja jednoczy wszystkich, młodszych i starszych, profesjonalistów i amatorów.

Warto wybrać się choć raz na giełdę, by poczuć niesamowitą atmosferę tego typu imprez, które gromadzą często pasjonatów z całej Polski. Giełda Birofilów w Łodzi, ze względu na lokalizację w centrum kraju, jest świetnym pretekstem do spotkania z osobami, które podzielają piwne zainteresowania. Oprócz poznawania nowych ludzi można oczywiście napić piwa ze starymi przyjaciółmi!

Na szóstą edycję Giełdy, zostały przygotowane specjalne kapsle Browaru Piwoteka - Death Denied, dwa rodzaje nowych kapsli z piwa IMPERATOR Eternal Might oraz kapsle giełdowe w 4 wersjach kolorystycznych.

12 kwietnia 2018 Birofilia.org